На Хмельниччині ситуація контрольовна, в області не виявлено жодних ДРГ - Сергій Гамалій

На Хмельниччині ситуація контрольовна, в області не виявлено жодних ДРГ - Сергій Гамалій

На Хмельниччині ситуація контрольовна, в області не виявлено жодних ДРГ - Сергій Гамалій
Хмельницька ОДА

На Хмельниччині ситуація контрольовна, про це розповів начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій. За його словами, в області не виявлено жодних диверсійно-розвідувальних груп.

"На сьогодні поки наші хлопці зі Збройних сил України дають нам можливість жити на сьогодні в мирній частині України. Тому ми зробимо все, щоб упорядкувати і бути готовими до будь-якого розвитку подій. Сьогодні будуть блок-пости тільки ті, які погоджені з Нацполіцією. Нам найголовніше на сьогодні зробити логістику, логістику щодо постачання гуманітарної допомоги", - каже Сергій Гамалій.

Як розповів Сергій Гамалій, на Хмельниччині українські військові проводитимуть тренування – це буде перевірка стрілецької зброї. Також, за словами Сергія Гамалія, люди, які мають зброю – усі під наглядом поліції.

"Сьогодні ввечері буде проведено тренування щодо реагування на будь-яку загрозу. Ми хочемо перевірити, як реагують наші такі добровольчі формування на ту чи іншу загрозу. Прошу не боятися, коли будете бачити групу людей, які пересуватимуться в той чи інший бік. Воно буде завжди контролюватися поліцією. Кого затримають п'яним за кермом, їхні автомобілі будуть забиратися на штрафмайданчик і звідти машини будуть забиратися на потреби армії", - додає Сергій Гамалій.

Сергій Гамалій розповів, аграрії зможуть працювати в полі у період комендантської години. Для цього їм потрібно повідомити свого голову Об’єднаної територіальної громади, він – районну військову адміністрацію та обласну військову адміністрацію.

На початок