У Кропивницькому велосипедисти організували рейди містом, шукають мітки

У Кропивницькому велосипедисти організували рейди містом, шукають мітки

У Кропивницькому велосипедисти організували рейди містом, шукають мітки
Суспільне: Кропивницький

У Кропивницькому велосипедисти організували рейди, шукають мітки, які використовують російські військові для координації вторгнення. Ще – виявляють підозрілих людей.

У рейд шукати мітки, які використовують російські військові для координації вторгнення, виїхали п’ятеро велосипедистів. Розпочали у 101 мікрорайоні, розповів кропивничанин Іван Кузьмін.

"На велосипедах ми можемо за певний час обстежити більшу кількість вулиць на предмет виявлення ворожих міток та будь-яких пристроїв".

Каже: для знешкодження міток мають з собою аерозольний балончик з чорною фарбою та саперну лопату.

У промисловій зоні міста на паркані одного з підприємств помітили металеву синю пластину. ЇЇ замалювали чорною фарбою.

Ще на одну мітку звернула увагу місцева жителька Олеся. З міркувань безпеки прізвище не називає.

"Мені в очі кинулася яскрава пляма на паркані, всі пластини іржаві, старі, а вона– наче її хтось недавно приніс і встановив. І тому ми вирішили, зафарбувати її".

У Кропивницькому велосипедисти організували рейди містом
Суспільне: Кропивницький

За словами організатора рейду, якщо бачитимуть людей, які викличуть у них підозру своїм виглядом або поведінкою, телефонуватимуть у поліцію. Такі акції будуть влаштовувати щодня.

Що робити у разі виявлення міток російських військових , розповів заступник командира 12 територіального загону Української добровольчої армії Віктор Шарий.

"Треба на це місце викликати поліцію. Перш за все, їх потрібно знешкодити, якщо є можливість десь знайти масло або грязюку, її треба затерти. Чому масло? До нього пристає земля і будь-яка фарба, її не треба зафарбовувати і вона буде знешкоджена. Якщо це люмінесцентною фарбою нанесено, то тим паче, щоб не було відсвітлення, не пробиває".

Каже: ці мітки ставлять не для авіації, а для агентури, яка уточнює координати певної місцевості.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок