У кропивницькому кафе готують безкоштовні обіди для захисників України

У кропивницькому кафе готують безкоштовні обіди для захисників України

У кропивницькому кафе готують безкоштовні обіди для захисників України
Фото: Суспільне Кропивницький

У Кропивниьцому кафе готують безкоштовні обіди для територіальної оборони, військових, поліції та всіх, хто захищає Україну. Продукти власник купує за свої гроші та приймає від жителів області.

Восьмий день з початку вторгнення Росії в Україну на кухні кафе готують страви для українських захисників та переселенців. Вони можуть обідати там безкоштовно. Готувати страви допомагають містяни. Одна з них – кропивничанка Дар’я Кубрак. За свою роботу гроші не бере. "Ми робимо це, аби наші діти спали спокійно".

ЖІнка працює з 09:00 до 17:00. "Ми будемо готувати стільки, скільки потрібно. Наші хлопці віддають життя за наш спокій тут".

У кафе пригощають гарячими чаєм та кавою. "Ми пропонуємо це всім біженцям, патрульним, теробороні, військовим", – каже працівник Даниїл Морозов.

Тим, хто обідати тут не може, страви відвозять. Обід запаковують в одноразовий посуд так, щоб лишився гарячим. Керівниця кафе Айтен Вавинська каже, тиждень тому готувала сама. Про ініціативу почули містяни і почали долучатись.

У кропивницькому кафе готують безкоштовні обіди для всіх захисників України
Працівники намагаються доставити їжу для захисників України гарячою. Фото: Суспільне Кропивницький

"Люди привозять картоплю, капусту, кожен намагається допомогти. Збирали одяг, ми розвозили. Наніч ми лишаємо тут чайник, пляшки з водою", – сказала жінка.

Обідами годують щодня з 12:00 до 14:00.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок