"В Україні вбивають людей, а ви нічого не говорите". Ярмоленко звернувся до гравців збірної Росії

"В Україні вбивають людей, а ви нічого не говорите". Ярмоленко звернувся до гравців збірної Росії

"В Україні вбивають людей, а ви нічого не говорите". Ярмоленко звернувся до гравців збірної Росії
AP

І вважає, що більшість російських футболістів розуміє неможливість ведення воєнних дій в Україні.

Лідер збірної України Андрій Ярмоленко звернувся до футболістів збірної Росії через повномасштабне вторгнення, яке вчинила їхня держава, в Україну.

У четвер, 24 лютого, Росія за підтримки Білорусі здійснила повномасштабне вторгнення на територію України. Бої проходять більш, ніж тиждень за кількома напрямами.

Читайте також: Вторгнення Росії в Україну. День сьомий. Онлайн

Російський футбол, як і більшість видів спорту, вже отримали покарання від міжнародних організацій. ФІФА та УЄФА відсторонила усі російські команди від виступів у турнірах.

Андрій Ярмоленко, який перед цим зробив пожертвування українській армії, звернувся до гравців збірної Росії. І закликав їх не мовчати через те, що РФ здійснила повномасштабне второгнення.

"Народився у Санкт-Петербурзі, але виріс в Україні і вважаю себе українцем на 100%. У мене питання до гравців збірної Росії з футболу: "Хлопці, чому ви сидите, як обісрані, і нічого не говорите?" У нас у країні вбивають людей, вбивають наших дружин, матерів, дітей, а ви нічого не говорите, нічого не коментуєте. Скажіть, будь ласка, що вам буде за те, якщо ви всі разом об'єднаєтеся і покажете людям, що насправді відбувається у нас в країні?"

"Багатьох з вас я знаю, з багатьма знайомий, і ви всі мені говорили, що так не має бути, що ваш президент робить неправильно. Хлопці, ви маєте вплив на людей, покажіть це, я вас прошу, будь ласка. Знаю, що деякі з вас люблять показувати свої яйця на камеру, але тепер прийшов час показати яйця у реальному житті", - сказав Ярмоленко.

Як українські спортсмени реагують на вторгнення РФ

Категорії
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо