У МВФ та Світовий банк пообіцяли Україні "швидке фінансування" у 550 млн доларів

У МВФ та Світовий банк пообіцяли Україні "швидке фінансування" у 550 млн доларів

У МВФ та Світовий банк пообіцяли Україні "швидке фінансування" у 550 млн доларів
egyptindependent.com

Міжнародний валютний фонд та Світовий Банк виступили зі спільною заявою щодо ситуації в Україні. Світовий банк готує пакет підтримки в розмірі 3 мільярдів доларів у найближчі місяці. Він включатиме швидку виплати бюджетної підтримки на суму не менше 350 мільйонів доларів, а потім 200 мільйонів доларів у вигляді швидкої виплати підтримки для охорони здоров'я та освіти.

"Ми глибоко вражені і засмучені людськими та економічними втратами, які принесла війна в Україні. Ми підтримуємо український народ. Війна також створює значні побічні ефекти для інших країн. Ціни на сировинні товари ростуть і ризикують ще більше підстьобнути інфляцію, яка найсильніше вдарить по бідних верствах населення. Якщо конфлікт збережеться, перебої на фінансових ринках продовжуватимуться. Санкції, оголошені останніми днями, також матимуть значний економічний вплив. Ми оцінюємо ситуацію і обговорюємо відповідні політичні заходи з нашими міжнародними партнерами", — йдеться у заяві.

Директорка-розпорядниця МВФ Крісталіна Георгієва і президент Групи Світового банку Девід Малпасс наголосили, що їх установи збільшують підтримку України: "У МВФ ми відповідаємо на запит України про екстрене фінансування за допомогою інструменту швидкого фінансування, який наша Рада може розглянути вже наступного тижня. Крім того, ми продовжуємо працювати над програмою Stand-By, в рамках якої відсьогодні до кінця червня доступно додатково 2,2 мільярда доларів".

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну. День сьомий. Онлайн

"Люди просили на стільчику посидіти": куди евакуюватись та де шукати житло переселенцям

"Війна на знищення". Як російська армія бомбить Харків

Що відбувається із дикими і домашніми тваринами в містах, які бомбить РФ

Це вкрай небезпечно, і для окупантів РФ також. Фахівчиня про підвищення рівня радіації на ЧАЕС

Путін погрожує ядерною війною. Це лише шантаж чи готуватися до найгіршого

Тривожність під час війни. Що допоможе заспокоїтися

Підписуйтесь на розсилку Суспільного головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок