У Черкасах перестануть продавати алкоголь — Бондаренко

У Черкасах перестануть продавати алкоголь — Бондаренко

У Черкасах перестануть продавати алкоголь — Бондаренко
УНІАН

У Черкасах перестануть продавати алкоголь, таке розпорядження планує підписати 1 березня міський голова Анатолій Бондаренко. Про це він розповів у своєму зверненні.

За словами Бондаренка такий крок він робить в цілях безпеки місцевих жителів.

Що відомо

  • Зранку 1 березня на Черкащині зафіксували чотири вибухи в Уманському районі. Кількість поранених та загиблих з'ясовують, повідомив начальник Черкаської обласної військової адміністрації Олександр Скічко. Ніч за його словами минула тихо: обстрілів у Черкаській області не було.
  • В Умані із 27 лютого комендантська година почнеться раніше — із 19:00 і триватиме до шостої ранку, розповіла міська голова Ірина Плетньова.
  • У Черкасах та області 27 лютого комендантська година почнеться на дві години раніше — із 20. Триватиме, як зазвичай, до шостої ранку, повідомив начальник Черкаської обласної військової адміністрації Олександр Скічко.
  • З 24 лютого по усій території Черкаської області з 22:00 до 6:00 розпочала діяти комендантська година. Про це повідомив начальник Черкаської обласної військової адміністрації Олександр Скічко. У цей час заборонено перебувати на вулиці та в інших громадських місцях без спеціальних перепусток і посвідчень. Їх отримають працівники підприємств, установ і організацій, що забезпечують життєдіяльність області.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

На початок