Для Кіровоградської області замовили швидкі тести на коронавірус

Для Кіровоградської області замовили швидкі тести на коронавірус

Для Кіровоградської області замовили швидкі тести на коронавірус

Пів сотні швидких тестів для виявлення коронавірусної інфекції замовили для Кіровоградської області. Про це Суспільному розповіла виконувачка обов’язків директора обласного лабораторного центру Надія Оперчук. Їх мають привезти за два-три дні.

”П’ятдесят тестів – це перший транш. Далі ми замовляємо ще тисячу. Українському інституту молекулярної біології Національної академії медичних наук України вдалося оперативно виготовити першу партію експрес-тестів. У найближчі дві-три доби десять мільйонів високоточних лабораторних тестів буде розподілено між регіонами. Кіровоградський лабораторний центр своєчасно дав заявку для єдиної в нашій області вірусологічної лабораторії. Працівники лабораторії, лікарі-вірусологи, лаборанти-вірусологи та молодший медичний персонал підготовлені до проведення лабораторної діагностики нової коронавірусної інфекції COVID-19. За наявності тестів готові працювати в будь-яку хвилину”.

Директор обласного департаменту охорони здоров’я Олег Рибальченко розповів, що по 25-50 тестів замовили дві госпітальні бази і дві лікарні області.

Вибір редакції

На початок