Маємо 4 потрапляння в Черкаській області — Скічко про вечірні авіаатаки

Маємо 4 потрапляння в Черкаській області — Скічко про вечірні авіаатаки

Маємо 4 потрапляння в Черкаській області — Скічко про вечірні авіаатаки
Суспільне: Черкаси

У Черкаській області 27 лютого під час вечірньої авіаатаки "прилетіло" чотири снаряди, розповів начальник Черкаської обласної військової адміністрації Олександр Скічко.

"Маємо чотири потрапляння в області — три в Черкасах і одне на Чорнобаївщині. Травмованих немає. Ситуація контрольована", — повідомив Скічко.

За його словами, 27 лютого по місту Черкаси приєднали до ситуаційного центру 120 камер, що сприятиме охороні та покращить контроль.

"Розширюємо мережу укриттів. Бізнес активно допомагає. Багато чим допомагають волонтери. Продуктів та одягу нині вдосталь", — сказав Скічко.

Також Олександр Скічко звернувся до небайдужих черкащан:

"Усі, хто телефонує на 102. Перевіряйте інформацію, яку повідомляєте, бо викликів дуже багато. Їх тисячі. Опрацювати все займає багато часу. І повідомлення формату "Десь хтось ходить із ліхтариком" відпрацювати складно", — розповів Скічко та попросив їх перевіряти.

"Поліція має займатися виявленням реальних ДРГ (диверсійно-розвідувальних груп - ред.) На це потрібні сили й засоби", — повідомив начальник.

Що відомо

  • 27 лютого о 19:08 в Черкасах була оголошена повітряна тривога. Об 19:15 оголосили тривогу також у Черкаському районі та в місті Золотоноша, повідомив начальник Черкаської обласної військової адміністрації Олександр Скічко.
  • В Умані із 27 лютого комендантська година почнеться раніше — із 19:00 і триватиме до шостої ранку, розповіла міська голова Ірина Плетньова.
  • У Черкасах та області 27 лютого комендантська година почнеться на дві години раніше — із 20. Триватиме, як зазвичай, до шостої ранку, повідомив начальник Черкаської обласної військової адміністрації Олександр Скічко.
  • З 24 лютого по усій території Черкаської області з 22:00 до 6:00 розпочала діяти комендантська година. Про це повідомив начальник Черкаської обласної військової адміністрації Олександр Скічко. У цей час заборонено перебувати на вулиці та в інших громадських місцях без спеціальних перепусток і посвідчень. Їх отримають працівники підприємств, установ і організацій, що забезпечують життєдіяльність області.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок