Книжковий карантин. Видавництва та книгарні пропонують акції та онлайн-читання

Книжковий карантин. Видавництва та книгарні пропонують акції та онлайн-читання

Книжковий карантин. Видавництва та книгарні пропонують акції та онлайн-читання Unsplash

Через карантин в Україні вимушені призупинити роботу книгарні. Однак видавництва на цей період пропонують вигідні акції, безкоштовну доставку книг і онлайн-читання.

Фоліо

Харківське видавництво "Фоліо" до 3 квітня пропонує знижку 20% на "все-все-все". Книги можна замовити на сайті.

Генеральний директор видавництва Олександр Красовицький повідомив, що на сайті виклали тексти чотирьох книг: "Шенгенська історія" Андрія Куркова, "Чорнобиль" Сергія Плохія, "Перша Українська практична кухня" Ольги Франко та Маріанни Душар, "Коротка історія пияцтва" Марка Форсайта. Акційна ціна - 1 гривня.

Ретродетектив видання "Фоліо" про адвоката Клима Кошового (автор Андрій Кокотюха) в ефірі UA: Радіо Культура перетвориться на радіосеріал і вийде 21-22 березня.

Книгарня Є

Мережа до 22 березня пропонує в інтернеті до 50% знижки на видання, а також безкоштовну доставку книг Укрпоштою або кур'єром.

На сайті книгарні Є все ще залишилися анонси заходів на найближчі дні, але з приміткою "Перепрошуємо, але захід скасовано".

Видавництво Старого Лева

Львівське видавництво запровадило онлайн-читання з письменниками й перекладачами для "маленьких читак".

Найближчим часом юні читачі послухають "Казку про Старого Лева" Мар'яни Савки (22 березня), "Лігу непарних шкарпеток" Галини Вдовиченко (23 березня), "Мандрівки з чарівним атласом. Венеція" Надійки Гербіш (24 березня) та "Кігтик Ковбаско" Сергія Гридіна (25 березня).

Письменниця Галина Вдовиченко вже кілька вечорів проводить такі читання на своїй сторінці у Facebook - читає для дітей і дорослих історію "36 і 6 котів", незмінно бажаючи слухачам "саме такої цифри на термометрі".

Наш формат

Видавництво "Наш формат" з початком карантину запровадило безкоштовне завантаження кількох книг. Однак згодом від цієї ідеї довелося відмовитися, оскільки охочих було занадто багато і сервери не витримували.

"Друзі, у зв'язку з надзвичайним інтересом до завантаження безкоштовних книжок, ми змушені припинити акцію. Ми справді хотіли вам допомогти і розважити ваше карантинне дозвілля. Але за період дії акції через наші сервери було здійснено просто неймовірну кількість завантажень електронних книг", - йдеться в повідомленні на сайті видавництва.

Крім того, видавці вказали і на те, що "фінансовий тягар стає непомірним для нашої компанії" - за кожну завантажену книжку вони платять роялті із власної кишені.

А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА

Київське видавництво Івана Малковича до кінця березня пропонує безкоштовну пересилку книг для замовлень від 250 гривень.

Самовивіз із видавництва "тимчасово недоступний".

Що відомо

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше