Притулок та гарячий обід: у Дніпрі запрацює ще один штаб допомоги переселенцям

Притулок та гарячий обід: у Дніпрі запрацює ще один штаб допомоги переселенцям

Притулок та гарячий обід: у Дніпрі запрацює ще один штаб допомоги переселенцям
Дніпровська міськрада

У Дніпрі міська програма "Культурна столиця" змінює основний напрям діяльності та відкриває штаб допомоги мирному населенню: переселенцям з інших міст та дніпрянам, які потрапили у скрутну ситуацію. Про це йдеться в пресрелізі міськради, який отримало Суспільне.

Приходити до штабу допомоги "КУСТ" можна починаючи з 27 лютого, за адресою  вулиця Вернадського, ⅓ (концерт-хол Bubamara).

З 12:00 прийматимуть людей, які втратили житло та не мають де ночувати. З метою безпеки питатимуть паспорт і номер телефону. Наразі вже облаштовано 34 спальних місця для дорослих та 16 для дітей або підлітків. У приміщенні є душ, кілька туалетів, інтернет та адміністратор, який в разі чого може допомогти.

З 14:00 штаб почне видавати гарячі обіди всім, хто їх потребує. Мова йде не тільки про переселенців, а й про дніпрян, які не встигли зробити запаси їжі. Крім ночівлі та гарячої їжі, штаб допомоги "КУСТ" пропонуватиме:

  • Юридичну консультацію;
  • Доставку їжі літнім та маломобільним людям;
  • Доставку медикаментів та продуктів тим, хто їх потребує. Штаб допомоги "КУСТ" організує чергування парамедиків, які зможуть надавати першу медичну допомогу, розповідатиме, як допомогти військовим та цивільним, а також координуватиме роботу волонтерів.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (050) 322-34-00

Читайте також

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок