Кіровоградщина готова прийняти 30 тисяч жителів з інших областей

Кіровоградщина готова прийняти 30 тисяч жителів з інших областей

Кіровоградщина готова прийняти 30 тисяч жителів з інших областей
Суспільне: Кропивницький

Кіровоградська область готова прийняти 30 тисяч жителів з інших областей. У кропивницькому готелі "Турист" поселили 170 жителів Донбасу та Херсонської області. Вартість проживання знизили втричі, розповіла Суспільному радниця голови обласної адміністрації з питань переселенців Валентина Кулачко.

Кіровоградська область нині прихистила майже три тисячі жителів Донбасу, Херсонської, Харківської та Одеської областей. Людей селять в гуртожитки, санаторії, дитсадки, школи, сказала Валентина Кулачко.

Заселяти почали 24 лютого, каже маркетологиня готелю Ірина Шевченко. "Номер коштує від 250 до 500 гривень. Хто може, оплачує, хто не може, без грошей розселяємо, а тоді напряму співпрацюємо з міськрадою, таким чином вирішуємо питання. Люди приїжджають, знають, що у нас можна перебути добу і їдуть, деякі лишаються".

Каже: у підвальному приміщенні, у разі необхідності, зможуть сховатися жителі і працівники готелю. Воно може вмісти 100-150 людей

"Всіх сповіщаємо при заселенні, що, у разі, якщо почують сигнал повітряної тривоги, всі сходами спускаємось донизу через аварійний вихід".

У кропивницькому готелі поселили 170 жителів з інших областей
У підвальному приміщенні може вміститися 100-150 людей. Суспільне: Кропивницький

Військове вторгнення Росії. Усі новини Кіровоградської області 26 лютого.

У кімнаті на першому поверсі готелю облаштували пункт збору теплих речей і ковдр. Два пакети дитячих речей принесла Ірина Пащенко. "Ми повинні допомагати один одному, тому я це роблю".

У кропивницькому готелі поселили 170 жителів з інших областей
Збирають речі для жителів з інших регіонів. Суспільне: Кропивницький

Анастасія Кричун з чоловіком і трирічною дитиною приїхала з Херсона два дні тому. Каже, їхали у Кропивницький, бо це центр України. "Думали, що сюди менше дістануться. Ми телефонували у всі готелі, нас декілька разів перенаправляли, потім сказали: "Подзвоніть, скажете це прізвище і вас поселять". Ми приїхали і, дякувати Богу, нас поселили".

У готелі можуть поселити ще 200 людей.

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх. Заповнити форму можна тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок