Інформація про захоплення трьох міст на Луганщині неправдива — Гайдай

Інформація про захоплення трьох міст на Луганщині неправдива — Гайдай

Інформація про захоплення трьох міст на Луганщині неправдива — Гайдай
Ілюстративне фото: Суспільне Донбас

Окупанти розповсюджують фейки про захоплення низки міст у Луганській області. Це неправда, українській військові тримають оборону та дають гідну відсіч ворогу. Про це повідомив голова Луганської обласної державної адміністрації Сергій Гайдай.

"Нині мережею розповсюджують плітки, що нібито Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Рубіжне більше не підпорядковуються Україні - брехня! Були, є і будуть Україна! Влада на місці, міста функціонують в нормальному режимі — наскільки це можливо в умовах сьогодення", — повідомив Сергій Гайдай.

Інформація, що до Гірського заїхали російські танки — фейк.

Поблизу Старобільська українська артилерія розбила колону російської техніки, що готувалась до переправи через річку Айдар. Ворог прорвався через український кордон та намагався зайти з тилу. В результаті окупанти зазнали втрат і відступили.

Бронегрупа російсько-окупаційних військ намагалася прорвати оборону українських військ в районі населеного пункту Трьохізбенка. Українські воїни знищили 2 російські танки та 1 БМП та змусили ворога відступити.

Сьогодні, опівдні в районі Біловодська українські воїни дали бій російським окупантам. Наші підрозділи прорвали позиції загарбників та закріпили успіх контрнаступом.

Об’єднані сили впевнено утримують власні позиції та дають гідну відсіч загарбникам.

Що відомо

На початок