Інформація про ситуацію на Донбасі за 25 лютого

Інформація про ситуацію на Донбасі за 25 лютого

Оновлюється
Інформація про ситуацію на Донбасі за 25 лютого
Наслідки обстрілу бойовиків у Старобільську, фото: Старобільська міська рада

Суспільне збирає інформацію про ситуацію у Донецькій та Луганській областях.

22:50

У Маріуполі працювали декілька ворожих диверсійно-розвідувальних груп. Ставили мітки на житлові будинки для подальшої навігації авіації. Вони ліквідовані. Мітки знищені.

20:30

Російські війська обстріляли житловий район Маріуполя. Снаряди окупантів впали у Лівобережний район. Інформація щодо постраждалих уточнюється.

14:55

Сьогодні, опівдні в районі Біловодська українські воїни дали бій російським окупантам. Зазнавши значних втрат, російські підрозділи рятуються втечею з поля бою у напрямку кордону РФ — штаб ООС

14:20

"В мене немає багато інфромації. Але я можу заверити, що війскові захищають Маріуполь. Ворожі танки які хотіли прорватись, їх було 22, вони були знищені. Тримаймо оборону" — повідомив Вадим Бойченко.

11:50

Російські танки рухаються у бік Маріуполя. Триває бій за 15 кілометрів від міста. Якщо військові дадуть знак про небезпеку, у місті пролунають сирени, які свідчать про необхідність перейти до сховищ.

"Мені подобається дух бійців. Я був у штабі командування, настрій наших солдат та офіцерів дає впевненість і дає гарантію. Вони зарядженні на 100 відсотків. В них е характер та воля", — додав Вадим Бойченко.

11:50

Ситуація у Маріуполі

Список пошкоджень у житловому: вул. 9 Травня, 13 кв 37 (снаряд потрапив у квартиру, мешканців не було вдома) вул. 9 Травня, 15 кв 8 (потрапляння снаряда до будинку стіни, снаряд не розірвався) вул. Київська 3/1 (вибите скло, пошкоджено газову трубу) вул. Київська, 1, 3, 3/2, 7, 11/1, 11/2, 11/3, 13 (вибите скло) вул. Київська, 16 (пошкоджено газопровід) вул. Київська, 46, 4 поверх (потрапляння у квартиру) вул. Київська, 48, 48/1, 48/2, 48/3 (вибите скло) вул. Олімпійська, 161, 163 (вибите скло) вул. Пейзажна, 40/1, 40/2 (снаряд потрапив у дорогу, вибите скло) пров. Пейзажний (попадання снаряда в дорогу, у кількох будинках вибите скло) вул. Станіславського, 232 (попадання снаряду у будинок) вул. Станіславського, 243 (попадання снаряда у дорогу) пров. Ландшафтний, 33 (пробито газопровід) пров. Ясний, 30, 32 (потрапляння снаряду, мешканців не було вдома)

Водозабезпечення. Насосні та водоводи продовжують працювати у штатному режимі.

Теплопостачання. Котельні продовжують працювати у штатному режимі.

Транспорт. Громадський транспорт працює у штатному режимі на безоплатній основі.

07:00

Станом на 07.00 ранку 25 лютого ситуація в Донецькому оперативному районі залишається контрольованою. Про це повідомляє штаб ООС.

"Російські війська продовжують обстрілювати позиції Об'єднаних сил, міста та об'єкти цивільної інфраструктури. В районі Щастя, Станиці Луганської, Лобачевого та Біловодська вночі ворожі диверсійно-розвідувальні групи неодноразово намагалися зайти у тил наших військ, але були вчасно виявлені та знищені", — йдеться у повідомленні.

06:01

У Старобільську в результаті обстрілу бойвиків відбулося загоряння двох двоповерхових будинків за адресою: Ватутіно, також по вул. Старотогонрогська загоряння СТО. Також руйнувань зазгав дитсадок. Перебито газопровід середнього тиску, відбувається виток газу. Про це повідомив очільник Луганщини Сергій Гайдай.

Бойовики обстріляли Старобільськ, фото: Старобільська міська рада
Інформація про ситуацію на Донбасі. Бойовики обстріляли Старобільськ. Фото: Старобільська міська рада

Він додав, що рятувальники працюють на місці події. Шість людей врятовано, одна людина загинула.

Інформація про ситуацію на Донбасі
Бойовики обстріляли Старобільськ, фото: Старобільська міська рада. Бойовики обстріляли Старобільськ, фото: Старобільська міська рада

Міська голова Старобільська Яна Літвінова опублікувала фото наслідків обстрілу міста

Інформація про ситуацію на Донбасі
Наслідки обстрілу у Старобільську, фото: Старобільська міська рада. Наслідки обстрілу у Старобільську, фото: Старобільська міська рада

Інформація про ситуацію на Донбасі
Бойовики обстріляли Старобільськ, фото: Старобільська міська рада. Бойовики обстріляли Старобільськ, фото: Старобільська міська рада

Що відомо

  • Верховна рада на позачерговому засіданні проголосувала за запровадження воєнного стану через вторгнення Росії в Україну. "За" проголосували 300 народних депутатів.
  • Президент Росії Володимир Путін заявив, що Росія введе війська на територію України. Путін заявив, що Росія проведе військову операцію в Україні на звернення самоназваних "Л/ДНР", таким чином Росія вводить війська на непідконтрольні Україні території.
  • Уранці 24 лютого журналісти Суспільного повідомляють про звуки вибухів в Києві, Харкові та інших містах.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок