У Херсоні вводиться комендантська година

У Херсоні вводиться комендантська година

У Херсоні вводиться комендантська година
Суспільне Херсон

З 25 лютого на території Херсонської територіальної громади вводиться комендантська година з 22:00 до 6:00.

Про це повідомляє Херсонський міський голова Ігор Колихаєв.

У повідомлені йдеться, що згідно із Законом України "Про правовий режим військового стану" статті 8, пункту 5, комендантська година – "заборона перебування у певний період доби на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток та посвідчень", у цей час буде заборонено перебувати на вулиці та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток та посвідчень. Їх матимуть виключно працівники підприємств, установ та організацій, які забезпечують життєдіяльність міста.

Комендантський патруль має право затримати людину та перевірити документи, щоб з'ясувати, чи може вона перебувати на вулиці у цей час. Патруль також має право встановити причину порушення комендантської години.

У разі потреби комендантський патруль може проводити огляд речей, транспортних засобів, багажу та вантажів, службових приміщень та житла затриманих громадян. У разі навмисного опору може застосувати фізичну силу або спецзасоби.

Сформовані патрулі будуть із Муніципальної варти Херсона, волонтерів, які мають дозвіл на носіння зброї, інших патріотичних громадян, які готові захищати своє місто. До вирішення складних ситуацій залучатимуться також сили Головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій.

Інформувати про порушення у місті можна буде за телефонами 1580 (зі стаціонарних телефонів), 0503091580, 0972021580.

Що відомо:

  • У Херсоні 24 лютого о 16:20 з боку Антонівського мосту жителі почули вибухи. Ворог намагався прорватися і обійти місто зі сходу, щоб продовжити наступ у напрямку Миколаєва. Запеклі бої тривали майже добу.
  • 25 лютого близько 17 години у Херсоні російські війська подолали оборону Антонівського мосту і увійшли в місто.
  • На території Херсона створюють дружини з охорони громадського порядку.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок