Окупанти накрили "Градами" автобуси, що їхали до Щастя евакуювати людей — Гайдай

Окупанти накрили "Градами" автобуси, що їхали до Щастя евакуювати людей — Гайдай

Окупанти накрили "Градами" автобуси, що їхали до Щастя евакуювати людей — Гайдай
Дорога на Луганщині. Фото: Суспільне Донбас

У Луганській області окупанти обстріляли автобуси, призначені для евакуації. Жертв немає. Евакуація жителів триває. Про це повідомив голова Луганської обласної адміністрації Сергій Гайдай.

Сергій Гайдай заявив, що автобуси, що їхали до Щастя евакуювати мешканців, потрапили під обстріли. Російські окупанти накрили їх "Градами".

"Ситуація залишається важка. Найпотужніші обстріли в районі Щастя, Золоте, Новотишківка. Старобільськ обстріляли "Смерчами". Місцеві органи займаються евакуацією людей, де це можливо, бо під обстрілами евакуювати людей неможливо. Організували два автобуси, для маломобільних людей. І тільки вони під'їхали до Щастя, їх одразу накрили "Градами". Слава богу водії живі, але поранені", — повідомив Сергій Гайдай.

"За інформацією УЗ потяги, які ходять в Луганську область не скасовані, однак будуть затримки. Час треба уточнювати на станціях. Та дещо змінено маршрути. Начальники потягів попереджені про необхідність посадки людей за вимогою", — повідомив Сергій Гайдай.

Сергій Гайдай додав, що відправлення з Лисичанська о 16-17 годині. Зупинки Рубіжне і Сватове. Бажаючі можуть скористатися можливістю виїзду хоч з квитком, хоч без квитка

Сергій Гайдай додав, що багато людей записуються у тероборону, підприємці допомагають машинами та спецтехнікою і усім можливим. Усі потреби військових намагаються оперативно забезпечувати.

Читайте також

  • Інформація про перший день війни у Донецькій і Луганській області
  • Верховна рада на позачерговому засіданні проголосувала за запровадження воєнного стану через вторгнення Росії в Україну. "За" проголосували 300 народних депутатів.
  • Президент Росії Володимир Путін заявив, що Росія введе війська на територію України. Путін заявив, що Росія проведе військову операцію в Україні на звернення самоназваних "Л/ДНР", таким чином Росія вводить війська на непідконтрольні Україні території.
  • Уранці 24 лютого журналісти Суспільного повідомляють про звуки вибухів в Києві, Харкові та інших містах.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок