"Симтомів не було". Українка Блашко розповіла про ізоляцію на Олімпіаді-2022 та вихід з карантину

"Симтомів не було". Українка Блашко розповіла про ізоляцію на Олімпіаді-2022 та вихід з карантину

Ексклюзивно
"Симтомів не було". Українка Блашко розповіла про ізоляцію на Олімпіаді-2022 та вихід з карантину Сергій Захарченко / Суспільне Спорт

Ексклюзивний коментар Дар'ї Блашко для Суспільне Спорт.

Жіноча збірна України з біатлону завершує Олімпійські ігри-2022 у повному складі. Уже після естафетної гонки з ізоляції вийшла Дар'я Блашко, яка через позитивні тести на коронавірус пропустила усі олімпійські змагання. Трохи раніше з ізоляції випустили Олену Білосюк, вона навіть пробігла в естафеті.

Блашко потрапила на ізоляцію у переддень жіночої індивідуальної гонки - старту, який мав стати для неї дебютним у кар'єрі на Олімпійських іграх. Дар'я навіть була в заявці України на ту гонку, у стартлисті, але через позитивні тести не вийшла на дистанцію.

Це сталося шостого лютого - і лише шістнадцятого лютого, тобто десять днів потому Дар'я Блашко отримала можливість повернутися до розташування команди. Хоча сама біатлоністка каже, що жодних симптомів у неї не було. А період на ізоляції був складним.

Блашко поспілкувалася з Суспільне Спорт одразу після завершення тренування, яке для неї стало першим з моменту виходу з ізоляції.

"На ізоляції я відчувала себе добре, тренувалася кожен день, щоб підтримувати форму. Але після отримання результатів тестів щоденно, ти просто втрачаєш надії вийти якомога швидше з карантину. І просто чекаєш на негативний тест. Симптомів у мене не було жодних", - пояснила Блашко.

Дар'я зізналася, що одразу після виходу з карантину хотіла потрапити на тренування. І що почувається краще, ніж було до ізоляції.

"Відчуття на першому тренуванні? Краще, ніж до карантину. Дивне відчуття, бо ти відсидів 10 днів у карантині і почуваєш себе добре на першому тренуванні. Я навіть не знаю. Що перше хотіла зробити після виходу з ізоляції? Піти на тренування. Без руху організм відчуває себе недобре. І я дійсно чекала того тренування, і воно відбулося дуже добре", - сказала українка.

За її словами, Олімпіада-2022 запам'ятається для неї перебуванням на карантині. Біатлоністка так і не змогла дебютувати на Іграх, які для неї мали стати першими у кар'єрі.

"Дебютна Олімпіада запам'ятається перебуванням на карантині? Так і є. Коли ми приїхали в олімпійське селище було відчуття свята, але зараз усе по-іншому. Дивишся на все іншими очима, без ажіотажу, спокійніше чи що", - розповіла Дар'я.

Та водночас - бажання виступити на Олімпійських іграх у Дар'ї Блашко не зникло.

"Є таке бажання [поїхати на наступні Олімпійські ігри]. Буду працювати і сподіватимуся, що це відбудеться для мене".

Після періоду в Китаї, Дар'я Блашко у складі збірної України повернеться в Європу, де будуть проведені останні етапи Кубка світу. Там українка планує виступати: "сподіваюся, що останні три етапи Кубка світу відбудуться добре і будуть хороші результати".

Що відомо

Категорії
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо