Українці витратили мільярд гривень з коштів "єПідтримки" на книжки

Українці витратили мільярд гривень з коштів "єПідтримки" на книжки

Українці витратили мільярд гривень з коштів "єПідтримки" на книжки
Фото: Олександр Гордієнко / Суспільне Миколаїв

Мільярд гривень з коштів "єПідтримки" був витрачений на придбання книжок.

Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики.

За даними міністерства, на сьогодні програмою "єПідтримка" скористалися вже понад 8,6 мільйона громадян України. Від початку запуску програми на картки громадян перераховано 8,6 мільярда гривень, а 3 мільярди вже було витрачено.

"Безумовним лідером за витратами коштів, які громадяни отримали за вакцинацію, є придбання книжок. Менш ніж за два місяці українці купили книжок на 1 млрд грн. Це суттєва підтримка для видавничого бізнесу", — сказано в повідомленні.

Крім цього, за даними міністерства, 658 мільйонів гривень було витрачено на кінотеатри, а 341 мільйон гривень — на театри, концерти та розважальні послуги.

Як повідомляє міністерство, з 14 лютого громадяни віком від 60 років мають можливість витрачати кошти "єПідтримки" на оплату послуг ЖКГ. Крім цього, з 14 березня, люди з інвалідністю І та ІІ груп зможуть витратити отримані кошти на соціальні потреби: ліки та комунальні платежі.

Водночас з 14 березня всі українці, які мають бустерне щеплення від COVID-19, зможуть отримати додаткові 500 гривень.

Читайте також

Стартує можливість сплати за ЖКГ та передплата газет коштом єПідтримки для деяких категорій громадян

“Тисяча для вакцинованих” тепер дійсна 9 місяців. Пенсіонери можуть сплатити нею комуналку

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок