"Усі вони герої". Юрай Санітра - про виступ збірної України з біатлону у персьюті Олімпіади-2022

"Усі вони герої". Юрай Санітра - про виступ збірної України з біатлону у персьюті Олімпіади-2022

Ексклюзивно
"Усі вони герої". Юрай Санітра - про виступ збірної України з біатлону у персьюті Олімпіади-2022 НОК

Що сказав тренер про виступ спортсменів.

Чоловіча збірна України з біатлону провела третю особисту гонку на Олімпіаді-2022. Три біатлоністи - Дмитро Підручний, Артем Прима та Антон Дудченко - виступили у персьюті.

Найкращий результат у гонці показав Підручний, який втримав 13-у позицію, здобуту у спринті. Артем Прима посів 18-е місце, а ось Антон Дудченко відіграв 37 позицій та піднявся на 23-е місце з останнього.

При цьому чоловіча гонка переслідування проходила за непростих умов. Крім снігу, через який вже переносили змагання у гірськолижному спорті та лижній акробатиці, на спортсменів очікували пориви вітру, що впливало на стрільбу.

Читайте також: Кваліфікацію лижної акробатики на Олімпіаді-2022 перенесено через погодні умови: нова дата

Після гонки головний тренер чоловічої збірної України Юрай Санітра оцінив виступ біатлоністів у переслідуванні у коментарі Суспільне Спорт.

Санітра назвав спортсменів "героями" за їхній виступ у персьюті. І зазначив, що вони показали досить хороший результат, враховуючи умови, які склалися.

"Для мене усі три біатлоністи - герої. Тому що за таких умов, які сьогодні були, показали сильний характер. Тому що вони роблять усе для хорошого представлення України. Скажу, що на пристрілці умови були ще такі, що можна було закривати мішені, та й стріляли хлопці добре. Як розпочався старт, то такий штурм був на стрільбищі... Гадаю, що у хлопців цього щастя було небагато. Хіба у Дудченка під час "стійки" було тихіше".

Також тренер збірної України зазначив, що у біатлоністів буде не так вже й багато часу для відновлення перед наступною гонкою. Після персьюту на Україну очікує естафетна гонка, а закриватиме програму виступів для чоловіків масстарт, куди відібралися Дмитро Підручний та Артем Прима.

Читайте також: Україна уперше за 12 років буде представлена у чоловічому масстарті на Олімпіаді-2022

"Вважаю результат хорошим. Два хлопці у топ-20 і будуть у масстарті. У випадку з Антоном Дудченком виходили на старт для того, щоб він повернув упевненість, стрільбу. Відчував себе добре ще вранці і гадаю, що з 60-ї позиції піднятися на 23-ю - це великий крок уперед. Упевнений, що цей старт йому допоможе для естафети. Підготовка до естафети? Один день. Завтра хлопцям треба відпочити, а вже потім [готуватися] і бігти естафету".

Що далі

  • Вівторок, 15 лютого, 11:00. Естафета (чоловіки)
  • П'ятниця, 18 лютого, 11:00. Масстарт (чоловіки)

Де дивитись Олімпіаду-2022

Офіційним транслятором змагань в Україні є Суспільне: пряма трансляція Олімпіади-2022 на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт.

Для перегляду Олімпіади-2022 на сайті потрібно буде авторизуватися: зробити це можна через одну із соцмереж або поштову скриньку.

Категорії
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо