Медальний залік Олімпіади-2022 після шостого змагального дня: хто його очолює

Медальний залік Олімпіади-2022 після шостого змагального дня: хто його очолює

Медальний залік Олімпіади-2022 після шостого змагального дня: хто його очолює AP

Які зміни відбулися за підсумками шостого змагального дня у Пекіні.

У Пекіні минув шостий змагальний день Олімпіади-2022. У четвер, 10 лютого відбулися змагання у 12 видах спорту - гірськолижному спорті, бобслеї, лижних перегонах, кьорлінгу, фігурному катанні, фристайлу, хокеї, санному спорті, скелетоні, стрибках з трампліна, сноубордингу та ковзанярському спорті.

Комплекти медалей були розіграні у семи видах спорту. Зокрема, останні медалі Олімпіади-2022 були розіграні у санному спорті, ще за два комплекти нагород боролися у сноубордингу.

Збірна України все ще без медалей за підсумками шести змагальних днів. Найкращим шансом поборотися за нагороду був дебютний командний турнір з лижної акробатики, проте Україна через три позитивних тести на коронавірус у ньому не виступила.

Читайте також: На Олімпіаді-2022 визначилися перші в історії чемпіони у командному турнірі з лижної акробатики

Найбільшу кількість медалей у п'ятий змагальний день здобули спортсмени з США та Австрії - по три. Причому усі три нагороди, які вигравали американські спортсмени, виявилися золотими.

Усі медалісти шостого змагального дня Олімпіади-2022

За підсумками шостого змагального дня лідерство у медальному заліку продовжує утримувати збірна Німеччині. Завдяки "золоту" у командному турнірі з санного спорту німці випереджають Норвегію.

Відбулася зміна лідера у контексті загальної кількості медалей на Олімпіаді. Лідерство перехопила збірна Австрії, яка вже виграла у Пекіні 13 нагород.

Медальний залік Олімпіади-2022 (топ-10)

  • 1. Німеччина - 6 "золото" +3 "срібло" +0 "бронза"
  • 2. Норвегія - 5+3+4
  • 3. Австрія - 4+5+4
  • 4. США - 4+5+1
  • 5. Нідерланди - 4+3+1
  • 6. Швеція - 4+1+2
  • 7. Китай - 3+3+0
  • 8. Італія - 2+4+2
  • 9. ОКР - 2+3+6
  • 10. Словенія - 2+1+2

Де дивитись Олімпіаду-2022

Офіційним транслятором змагань в Україні є Суспільне: пряма трансляція Олімпіади-2022 на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт.

Для перегляду Олімпіади-2022 на сайті потрібно буде авторизуватися: зробити це можна через одну із соцмереж або поштову скриньку.

Категорії
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо