У Харкові змінять декілька маршрутів, буде новий наказ — заступник Кернеса

У Харкові змінять декілька маршрутів, буде новий наказ — заступник Кернеса

У Харкові змінять декілька маршрутів, буде новий наказ — заступник Кернеса

18 березня на лінії у Харкові вийшли 315 одиниць електротранспорту і 549 приватних автобусів.

Про це на позачерговій сесії Харківської міськради повідомив заступник мера з питань інфраструктури Євгеній Водовозов.

"У нас великі проблеми на Салтівці, але до кінця дня вийде новий наказ Департаменту інфраструктури, будуть змінені декілька маршрутів. Ми доведемо це через сайт міськради, інші соціальні мережі. Я звертаюся до мешканців міста: якщо ж можливість не їздити, не робіть цього. Якщо ми зможемо довести до 10-15 пасажирів, перевезти усіх ми не зможемо", — сказав Водовозов.

Він також просив дотримуватися масочного режиму у транспорті. Він нагадав про обмеження до 10 осіб в одній одиниці транспорту. Однак підтвердив, що водії не зможуть це контролювати.

"Відомо, що є передбачена постановою Кабміну заборона щодо кількості пасажирів, які мають право їздити. Водій не може це контролювати. У якихось місцях, дякуємо їм, співробітники внутрішніх справ нам допомагають, в інших місцях проблем більше", — сказав Водовозов.

Заступника мера спитали, як діставатимуться роботи працівники комунальних підприємств у Харкові, які мешкають в області.

"Ми відпрацювали з усіма ключовими комунальними підприємствами, до кінця дня ми розумітимемо, кому що необхідно. Більша проблема не з тим, як ми перевеземо людей містом, а з тим, як ми доставимо величезну кількість людей, а на деяких підприємствах це до 40% тих, хто живе у Харківській області: слюсарі, водії сміттєвозів. Адже перевезення з міста до області на сьогодні повністю зупинено. Ми домовилися з усіма керівниками підприємств, усю необхідну допомогу ми їм надамо. Це робота ключових життєзабезпечуючих підприємств у місті, їхня робота буде забезпечена", — сказав Водовозов.

Що відомо

На початок