Через закриття метро у Харкові — переповнений наземний транспорт

Через закриття метро у Харкові — переповнений наземний транспорт

Через закриття метро у Харкові — переповнений наземний транспорт
Суспільне Харків

Обмеження щодо 10 осіб в одній одиниці транспорту у харківському наземному транспорті здебільшого не виконується.

Такий висновок зробили журналісти Суспільного на зупинках транспорту у різних районах міста.

Так, на трамвайній зупинці біля станції метро "Студентська" на Салтівці кореспонденти побачили масове скупчення людей. Близько 30 людей намагалися зайти до трамваю, але він був переповнений. Деякі чекали на транспорт годину. На вікнах вагонів — попередження щодо карантинних заходів.

"Дві години саме на цій зупинці. Бачимо, що це жах. Люди лізуть, усім треба дістатись до роботи. Але ж це неподобство. Я б з великим задоволенням залишилась вдома. Але вимушена працювати", — говорить харків’янка Вікторія Подлєпіна.

"Годину точно стоїмо. Стоїмо, чекаємо. Ось один під'їхав — людей дуже багато, потік дуже великий", — розповідає на зупинці містянин Олександр Дубінін.

В автобусі №296, що курсує з П'ятихаток до центру, водії не перевіряють кількість пасажирів, посилаючись на те, що це не входить до їх обов'язків і це відповідальність пасажирів.

На станціях метрополітену чергують поліцейські. Так, біля входу до станції "Палац Спорту" стоять четверо правоохоронців.

Обмеження до 10 осіб виконується на зупинці 119 автобусу на Олексіївці. За наповнюваністю салону стежить представник перевізника.

Що відомо

Автор: Юлія Давидова

На початок