Тренер чоловічої збірної України з біатлону - про погоду і стан траси у Пекіні перед Олімпіадою-2022

Тренер чоловічої збірної України з біатлону - про погоду і стан траси у Пекіні перед Олімпіадою-2022

Ексклюзивно
Тренер чоловічої збірної України з біатлону - про погоду і стан траси у Пекіні перед Олімпіадою-2022 Суспільне Спорт

Ексклюзивний коментар тренера чоловічої команди Суспільне Спорт.

Збірна України з біатлону завершила підготовку перед першою гонкою на Олімпіаді-2022. Першим стартом стане змішана естафета, яка відбудеться у суботу, 5 лютого.

Чоловічі етапи у змішаній естафеті бігтимуть Артем Прима та Дмитро Підручний. Підготовку до гонки біатлоністи проводили за керівництвом Олексія Кравченка - головний тренер чоловічої збірної України Юрай Санітра перебуває на самоізоляції через позитивний тест на коронавірус.

Читайте також: Коли Юрай Санітра зможе відновити роботу зі збірною України з біатлону: коментар Володимира Бринзака

Перед змішаною естафетою українські біатлоністи звертали увагу на погодні умови у Пекіні. Зокрема, лідер чоловічої команди Дмитро Підручний наголошував, що температура повітря у Китаї є досить низькою, і за таких умов він ще раніше не змагався.

Тренер чоловічої збірної України розповів в ексклюзивному коментарі Суспільне Спорт, що погодні умови у Пекіні є справді досить непростими. Але зазначив: українські біатлоністи намагаються виходити з такої ситуації у тому числі за допомогою спеціальних тейпів на обличчя.

  • Про погодні умови у Пекіні

"За цей проміжок часу хлопці трохи адаптувалися до цього вітру. Так, цей вітер складний, важко трохи стріляти. Але він однаковий для всіх. Дійсно: хтось потрапляє у більший порив вітру, хтось - у менший. Проте ми бачимо, що хлопці адаптувалися, кожен індивідуально зробив корекцію: хтось змінив підготовку, хтось - підводку до мішеней. Але це все адаптивні умови на таку погоду. У ці дні вдалося усім знайти себе, і сподіваємося, що хлопці зможуть і надалі справлятися з вітром".

  • Про тейпи на обличчі у українських біатлоністів

"Тейпи на обличчі? Ми вже розмовляли з хлопцями. Думаємо, що це практично, оскільки вітер дуже холодний, погода екстремально холодна. Ми й бігали до цього та мали етапи за такої холодної температури. А тут - не знаю: може, і висота, і вітер, і трохи відкрита місцевість. Відчувається, що дуже холодно, підморожує організм. Розмовляли з хлопцями - на друге офіційне тренування також планують використовувати тейпи на обличчя. Насамперед це з метою того, щоб не було якогось обмороження обличчя і не було з цим проблем".

Читайте також: "Не пригадую, щоб змагалися за таких умов". Підручний - про погоду у Пекіні перед Олімпіадою-2022
  • Про стан траси у Пекіні

"Можна сказати, що так, структура снігу не сильно змінюється. Але вітер все одно постійно дме, є такі "перемети" по трасі. Коли вітер слабший - трохи менший. Я так розумію, що вітер давно тут лежить, і він досить агресивний. Наша сервіс-бригада буде за цим стежити, тестувати. Вони вже зробили багато роботи, і сподіваюся, що знайдуть оптимальний варіант для змащення на наші старти.

  • Про чоловічий склад у змішаній естафеті

"Звичайно, ми з Юраєм готуємо за нашим планом Артема Приму та Дмитра Підручного на цю змішану естафету. Сподіваємося, що жодних корективів не буде, тому що ситуація дійсно складна з цією пандемією в усьому світу. Розраховуємо, що зможемо витримати це і пройти без змін у нашому чоловічому складі".

Де дивитись Олімпіаду-2022

Офіційним транслятором змагань в Україні є Суспільне: пряма трансляція Олімпіади-2022 на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт.

Для перегляду Олімпіади-2022 на сайті потрібно буде авторизуватися: зробити це можна через одну із соцмереж або поштову скриньку.

Категорії
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо