Стало відоме ім’я другого члена журі Нацвідбору на Євробачення-2022

Стало відоме ім’я другого члена журі Нацвідбору на Євробачення-2022

Стало відоме ім’я другого члена журі Нацвідбору на Євробачення-2022

Суспільний мовник оголосив ім'я другого члена журі Національного відбору на Євробачення-2022. Ним став член правління Суспільного, режисер Ярослав Лодигін.

«Відчуваю велику відповідальність, але водночас радість, що маю змогу долучитися до нашої спільної мети — у наші тривожні часи створити велике музичне свято для всієї країни ввечері 12 лютого», — розповів Ярослав Лодигін.

З серпня 2019 року Ярослав Лодигін — член правління Суспільного мовника, відповідальний за платформу телебачення. Також у 2019-му він став членом Європейської кіноакадемії за свою діяльність як режисера і сценариста (найвідоміша його робота — «Дике поле»). Ярослав Лодигін є продюсером і автором ідеї документального серіалу UA: ПЕРШИЙ «Колапс: як українці зруйнували імперію зла». Він є одним із засновників інтернет-радіо «Аристократи» та музичної премії A-Prize.

Суспільний мовник раніше оголосив ім'я першої членкині журі Національного відбору на Євробачення-2022 — нею стала Тіна Кароль.

У суботу, 5 лютого, буде оголошено третього члена журі Нацвідбору.

Зазначимо, журі та телеглядачі визначають по 50% результату голосування.

Нагадаємо, Суспільний мовник оголосив фіналістів Нацвідбору на Євробачення-2022. Фінал Національного відбору на Євробачення-2022 відбудеться у форматі телевізійного концерту 12 лютого о 18:30. У прямому ефірі його можна побачити в ефірі суспільного телеканалу UA: ПЕРШИЙ, на сайті eurovision.ua, а також на ютуб- та фейсбук-сторінках Суспільне Євробачення і транслюватимуть на хвилях  Радіо Промінь.

Що відомо

  • Фінал Національного відбору на Євробачення-2022 відбудеться у форматі телевізійного концерту 12 лютого о 19:00 в прямому ефірі суспільного телеканалу UA: ПЕРШИЙ.
  • Виробництвом телеверсії фіналу Нацвідбору займається компанія "Френдс Про ТВ", яка також створить резервний запис виступу переможця Нацвідбору для показу під час проведення Євробачення-2022 в Італії та забезпечить постановку номера в Турині.
  • Зазначимо, що до Суспільного надійшло 284 заявки на участь у Нацвідборі. 17 січня було оголошено 27 учасників, які потрапили до лонглиста Національного відбору на участь у Пісенному конкурсі Євробачення-2022.
  • Суспільний мовник, як член Європейської мовної спілки, є організатором Національного відбору на участь у 66-му Пісенному конкурсі Євробачення-2022.
  • Нагадаємо, господарем цьогорічного Євробачення-2022 є місто Турин в Італії. У конкурсі візьме участь 41 країна. Великий фінал відбудеться на арені Pala Olimpico 14 травня; півфінали — 10 та 12 травня.
  • Оргкомітет Національного відбору Євробачення припинив участь LAUD у відборі. Виявилось, що заявлена ним для участі пісня — Head Under Water — була оприлюднена в 2018 році. Це прямо порушує правила Нацвідбору. Натомість у фіналі візьме участь Barleben із піснею Hear My Words.
  • Суспільний мовник оголосив ім'я першої членкині журі Національного відбору на Євробачення-2022. Нею стала відома співачка Тіна Кароль.

Читайте також

Суспільне запускає ютуб-канал і подкаст про Євробачення

Суспільне оголосило фіналістів Нацвідбору на Євробачення-2022. Хто вони

Фіналісти Нацвідбору на Євробачення-2022 розповіли, чому впевнені у своїй перемозі

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад