У Чернівцях почали курсувати чотири нові автобуси. Де їздять

У Чернівцях почали курсувати чотири нові автобуси. Де їздять

У Чернівцях почали курсувати чотири нові автобуси. Де їздять
Автобуси, які купили для тролейбусного управління. Фото: Суспільне Буковина

У Чернівцях почали курсувати чотири нові автобуси. Вони курсують за маршрутами №9, №8 та №15.

Про це Суспільному Буковина сказав заступник міського голови Ігор Крохмаль.

Один автобус їздитиме за маршрутом №15 — від вулиці Садової до Дунайської, ще дві машини курсуватимуть на маршруті №8 — від вулиці Садової до мікрорайону Клокучка. Вартість складатиме 9 гривень за поїздку, як і в інших маршрутках міста.

Також один автобус курсує за графіком тролейбусного маршруту №9 від Соборної площі до вулиці Руської, 279. На цей маршрут направлять ще один автобус, коли в місті завершиться дистанційне навчання. Вартість проїзду складатиме 5 гривень за поїздку, як у тролейбусах.

Всі автобуси обладнані GPS-трекерами, їхній рух можна простежити на сайті. Наразі не встановили стаціонарні валідатори для безготівкової оплати. За словами заступника директора департаменту транспорту Ігоря Чобана, для валідаторів встановлюють програмне забезпечення, поки невідомо, коли вони запрацюють.

Що відомо

  • У грудні 2021 року міська рада закупила п'ять нових автобусів, вони коштують майже 12 мільйонів гривень. Гроші виділили з міського бюджету. Автобуси низькопідлогові, маломобільні пасажири зможуть користуватись системою нахилу кузова та відкидним пандусом.
  • З 1 лютого проїзд у маршрутках Чернівців складає 9 гривень за поїздку. Раніше проїзд вартував 7 гривень.

Станьте частиною Суспільне Буковина: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected]

Вибір редакції

На початок