Оголошені ведучі Євробачення-2022 в Турині

Оголошені ведучі Євробачення-2022 в Турині

Оголошені ведучі Євробачення-2022 в Турині
RIA

Італійська телекомпанія Rai оголосила, що ведучими Євробачення-2022 стануть співачка Лаура Паузіні, шоумен Алессандро Каттелан та попзірка Міка. Про це повідомляє сайт заходу.

Тріо проведе два півфінали та фінал пісенного конкурсу, які пройдуть 10, 12 та 14 травня відповідно.

Ведучі були оголошені під час вечірньої трансляції музичного фестивалю Сан-Ремо в Італії у середу 2 лютого. Всі троє ведучих вийшли на сцену разом безпосередньо перед прямим зв'язком з містом Турином, що приймає Євробачення, де годинник зворотного відліку був спроєктований на будівлю Моле Антонелліана, головний символ міста.

Лаура Паузіні – італійська співачка, лауреатка безлічі престижних премій, серед яких "Ґреммі" та "Золотий глобус". Вона виконала композицію "Io sì" на 93-й церемонії вручення премії Оскар у 2021 році.

Алессандро Каттелан – італійський телеведучий. Він відомий за такими шоу, як Total Request Live, Le Iene та The X Factor (Італія).

Міка – британський співак американо-ліванського походження. Він був наставником у французькій версії "Голосу" та італійській версії The X Factor.

Тема цьогорічного конкурсу — "Звук краси". Лого конкурсу відображає звук та його візуальні й естетичні властивості. Дизайн базується на симетричній структурі та візерунках кінематики — дослідження явища звукових хвиль.

Представник України на Пісенному конкурсі Євробачення-2022 виступить у першій частині першого півфіналу. Українці зможуть голосувати у першому півфіналі за всіх учасників, крім представника своєї країни.

Що відомо

  • Фінал Національного відбору на Євробачення-2022 відбудеться у форматі телевізійного концерту 12 лютого о 19:00 в прямому ефірі суспільного телеканалу UA: ПЕРШИЙ.
  • Виробництвом телеверсії фіналу Нацвідбору займається компанія "Френдс Про ТВ", яка також створить резервний запис виступу переможця Нацвідбору для показу під час проведення Євробачення-2022 в Італії та забезпечить постановку номера в Турині.
  • Зазначимо, що до Суспільного надійшло 284 заявки на участь у Нацвідборі. 17 січня було оголошено 27 учасників, які потрапили до лонглиста Національного відбору на участь у Пісенному конкурсі Євробачення-2022.
  • Суспільний мовник, як член Європейської мовної спілки, є організатором Національного відбору на участь у 66-му Пісенному конкурсі Євробачення-2022.
  • Нагадаємо, господарем цьогорічного Євробачення-2022 є місто Турин в Італії. У конкурсі візьме участь 41 країна. Великий фінал відбудеться на арені Pala Olimpico 14 травня; півфінали — 10 та 12 травня.
  • Оргкомітет Національного відбору Євробачення припинив участь LAUD у відборі. Виявилось, що заявлена ним для участі пісня — Head Under Water — була оприлюднена в 2018 році. Це прямо порушує правила Нацвідбору. Натомість у фіналі візьме участь Barleben із піснею Hear My Words.

Читайте також

Суспільне запускає ютуб-канал і подкаст про Євробачення

Суспільне оголосило фіналістів Нацвідбору на Євробачення-2022. Хто вони

Фіналісти Нацвідбору на Євробачення-2022 розповіли, чому впевнені у своїй перемозі

Вибір редакції

На початок