Організатори не скасовуватимуть "Маршу єдності" у Харкові — Немічев

Організатори не скасовуватимуть "Маршу єдності" у Харкові — Немічев

Організатори не скасовуватимуть "Маршу єдності" у Харкові — Немічев
mediaport.ua

Організатори "Маршу єдності", проти проведення якого виступила міська влада Харкова з огляду на інформацію правоохоронних органів та ситуацію з COVID-19, не планують скасовувати захід.

Про це 2 лютого, коментуючи рішення міської комісії, Суспільному сказав співорганізатор "Маршу єдності" Костянтин Немічев.

"Декілька місяців тому проводився концерт "Басти" на 20 тисяч осіб у Палаці спорту. Це їм не заважало. А зараз люди з прапорами України їм заважають. Ми розуміємо, що це політичні рішення, але ми з цим не погоджуємося, тому що ми живемо у Харкові. І ми повинні показувати, що Харків — це Україна, а не як хочуть показати картинку у російських ЗМІ, що ми з пирогами "зустрічаємо" російські війська", — сказав Немічев.

Рішення влади він сприймає як рекомендацію, а "ми повинні робити своє".

"Ми офіційно повідомили, а правоохоронні органи повинні зробити порядок та безпеку на заході. Я чув, що хочуть подавати до суду на одного з організаторів, а таких організаторів 80. Тобто вони будуть подавати на всіх організаторів заходу? Це їхнє право, але фізично вони не можуть йти проти громадськості", — вважає Немічев.

На "Марші єдності" 5 лютого у Харкові очікують близько п'яти тисяч людей.

Що відомо

  • Громадський Штаб оборони Харківщини 5 лютого планує провести "Марш єдності" з українськими прапорами від майдану Конституції до майдану Свободи.
  • Проти проведення заходу виступила Харківська міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
  • Серед причин заборони заходу у міськраді називають складу епідеміологічну ситуацію з COVID-19, терористичну загрозу та ймовірність провокацій, "спрямованих як на дискредитацію керівництва держави, так і на загострення суспільно-політичної ситуації". Якщо організатори не скасують захід самостійно, юристи мерії позиватимуться до суду.
На початок