Харківська борчиня здобула чемпіонський пояс ММА у Польщі

Харківська борчиня здобула чемпіонський пояс ММА у Польщі

Харківська борчиня здобула чемпіонський пояс ММА у Польщі
facebook.com/fightexclusivenight

Харків'янка Катерина Степанова-Шакалова повернулася з Вроцлава, де здобула перший жіночий чемпіонський пояс у лізі FEN. Катерина перемогла спортсменку з Росії Юлію Куценко.

Борчиня отримала перемогу в першому раунді змагання, повідомив її тренер Владислав Сорока.

Боротьбою Катерина почала займатися у 13 років, потім спробувала себе в інших видах єдиноборств. Нині вона чемпіонка світу з панкратіонувид боротьби, який містить елементи тайського боксу, дзюдо та самбо, греплінгуце вид бойового мистецтва, яке охоплювати больові та задушливі прийоми та професійна бійчиня ММА. На її рахунку вісім професійних боїв, 7 із них — переможні.

"Коли я перейшла в греплінг, додалися задушливі та больові прийоми. Було важко. Змінити вид бойового мистецтва — це ніби змінити вид спорту. Коли панкратіон почався, до тих больових кидків додалися ще й удари. Знову складнощі, але це дуже класно, бо ти постійно розвиваєшся", — розказала Катерина "Ранку на Суспільному".

Тренер Катерини Владислав Сорока шукає Катерині суперниць, із якими його підопічна зможе вдосконалювати свій рівень. З мотивацією, за словами тренера, у спортсменки проблем немає.

"Усі суперники різні, рівень цих суперників зростає, тому й цікаво: весь час різна техніка, весь час різні суперники, весь час рівень вищий, тож ти прагнеш стати кращим. Думаю, насправді це її й мотивує", — говорить Сорока.

Читайте також

Як фігуристи з Харкова Нікітін та Назарова готувалися до зимових Олімпійських ігор

На початок