"Дякуємо збірній Сербії". Драматичний вихід України в плей-оф Євро-2022 з футзалу: хронологія матчів Getty Images

Як усе розгорталося в останньому турі.

Збірна України з футзалу - в плей-оф чемпіонату Європи! Українці в останньому турі завдяки результату іншого матчу змогли піднятися на друге місце. Але інтрига в питанні виходу жила до останніх секунд паралельного матчу - усе вирішував один гол.

Усі матчі Євро-2022 з футзалу дивіться наживо на Суспільне Спорт!

Перед початком туру завдання України було доволі очевидним: перемога гарантовано виводить у плей-оф, у разі нічиєї та поразки у своєму матчі українцям потрібно було сподіватися на перемогу Сербії над Нідерландами.

Відтворюємо хронологічні події у двох паралельних матчах, які вирішували долю України на Євро-2022 з футзалу.

Перший тайм
  • Початок. Обидва матчі (Україна - Португалія та Нідерланди - Сербія) розпочалися з рахунку 0:0. За таких умов - Україна не виходить у плей-оф.
  • 3 хвилина. Нідерланди забивають гол у ворота Сербії - 1:0. У матчі України - 0:0. За таких умов - Україна не виходить у плей-оф.
  • 10 хвилина. Нідерланди створюють ще момент, але не забивають - 1:0. У матчі України - без голів. За таких умов - Україна не виходить у плей-оф.
  • Перерва. Сербія вирівняла гру і створила кілька нагод, але рахунок не зрівняла. У грі Україна - Португалія 0:0, хоч обидві команди створили вдосталь моментів. За таких умов - Україна не виходить у плей-оф.
Другий тайм
  • 23 хвилина. Нідерланди забивають другий гол після рикошету від захисника сербів - 2:0. Голів у матчі України немає. За таких умов - Україна не виходить у плей-оф.
  • 27 хвилина. Сербія відіграє один гол - 2:1 на користь Нідерландів. За таких умов - Україна все ще не виходить у плей-оф.
  • 32 хвилина. Нідерланди обрізаються на своїй половині поля, Сербія реалізовує контратаку - 2:2! Нічия у матчі, але в грі Україна - Португалія досі 0:0. Тож за таких умов - Україна НЕ виходить у плей-оф.
  • 33 хвилина. Сербія забиває вдруге за 30 секунд! Нідерланди втратили перевагу з 2:0 в 2:3. За цих умов - Україна виходить у плей-оф.
  • 35 хвилина. Нідерланди заробляють 6-метровий пенальті! Рахунок - 2:3 не на користь Нідерландів, у матчі України - 0:0.
  • 35 хвилина. Нідерланди не реалізовують пенальті - повз ворота! Рахунок залишається 3:2 на користь сербів. За таких умов - Україна виходить у плей-оф.
  • 37 хвилина. Україна пропускає гол від Португалії - 0:1. Але якщо серби (а там гра тривала швидше і майже закінчилася) не втратять перемогу, українців задовільнить і поразка.
  • 40 хвилина. Нідерланди штурмують ворота Сербії, створюють кілька 100% нагод і навіть забивають. Але уже після фінальної сирени! Це означає, що Сербія виграла матч 3:2 - і Україна вийшла в плей-оф!
  • Кінець матчів. Україна програла Португалії 0:1, Нідерланди програли Сербії - 2:3. Відповідно, у плей-оф вийшла Україна.
  • Реакція українців. "Дякуємо збірній Сербії за те, що вона нам допомогла вийти до чвертьфіналу", - Олександр Косенко, головний тренер збірної України.

Відео огляди матчів

Що означає цей результат

• Суперником України в 1/4 фіналу стане Казахстан. Проти цієї збірної українці мали зіграти товариські матчі перед Євро-2022, але через ситуацію в Казахстані команда не прилетіла в Київ.
  • Матч Україна - Казахстан відбудеться в понеділок, 31 січня. Точна година - ще невідома.
  • Україна вшосте поспіль вийшла з групи на Євро з футзалу: останні п'ять спроб закінчувалися вильотом на стадії 1/4 фіналу.
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо