Перевізники Кривого Рогу протестували біля міськради

Перевізники Кривого Рогу протестували біля міськради

Перевізники Кривого Рогу протестували біля міськради
Суспільне Дніпро

26 січня у Кривому Розі протестували перевізники. За словами учасника акції Станіслава Тєлежкіна, вони вимагають підвищення плати за проїзд у маршрутних таксі.

«Тарифи, які існують зараз не покривають витрати на комплектуючі для автомобілів, зарплати водіям та паливо. Наразі це є необхідність для продовження функціонування маршрутного таксі», - говорить чоловік.

Близько п’ятдесяти людей зібралися біля будівлі міськради перед початком сесії.

На сесії Криворізької міськради депутати розглянули електронну петицію Володимира Кравцова «Петиція про заборону підвищення вартості проїзду в маршрутних таксі», яку підписали тисяча мешканців міста.

Голова громадської організації "Криворізька спілка власників пасажирського автотранспорту" Олег Іванов зазначає: Кривий Ріг - це останнє місто. в якому тарифи не передивлялися з 2019 року.

"Два роки люди їздили по сім гривень, лише у грудні 2020 року сталось подорожчання до восьми гривень. Ціни на газ зросли у два рази, тому підвищення цін на проїзд аргументоване", - говорить посадовець.

Петицію депутати міськради не підтримали. За проголосували лише 15, решта утримались або не проголосували. Це, зокрема, члени політичних партій: Блок Вілкула «Українська перспектива», Опозиційна платформа за життя та Європейська солідарність.

Депутатка міськради ради від «Блоку Вілкула «Українська перспектива» Людмила Царікова утрималась від голосування. Говорить: треба встановити одну ціну на проїзд у ранковий та обідній час доби та іншу на вечірній та нічний час.

"Я б зробила таким чином, вдень з 6-ї ранку до шести-семи вечора, це був би тариф 8 вісім гривень. З семи вечора і до ранку – тариф шістнадцять гривень", - каже депутатка.

Остаточне рішення з питань проєкту "Про встановлення в Кривому Розі тарифів на послуги з перевезення пасажирів та багажу автобусними маршрутами загального користування» приймуть після громадського слухання, яке пройде першого лютого о 15.00 у режимі відеоконференції.

Читайте також

  • До 10 грн - у Кривому Розі подорожчає проїзд у маршрутках
  • У Кропивницькому обговорювали підвищення вартості проїзду в тролейбусах і автобусах

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок