У громаді на Хмельниччині посилили карантинні обмеження

У громаді на Хмельниччині посилили карантинні обмеження

У громаді на Хмельниччині посилили карантинні обмеження
Shutterstock

У Нетішинській громаді через збільшення хворих на COVID-19 посилюють карантинні обмеження. Про це йдеться на Фейсбук-сторінці виконавчого комітету Нетішинської міської ради з посиланням на рішення позачергового засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС.

З 24 по 31 січня у Нетішинській громаді загальноосвітні заклади освіти, заклади культури та позашкільні заклади освіти працюватимуть дистанційно.

Обмеження торкнулися і сфери торгівлі та харчування:

  • Робота продовольчих та непродовольчих ринків здійснюватиметься виключно за умов розрахунку - 1 людина на 10 квадратних метрів;
  • Робота продовольчих та непродовольчих, кіосків, магазинів, супермаркетів, гіпермаркетів - виключно за умов розрахунку - 1 людина на 10 квадратних метрів;
  • Прийом відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо) - при наповненості закладу на 50 %, з розрахунку не більше 4-х осіб за столиком та дотримання відстані 2-х метрів між столиками; робота спортивних залів, фітнес-центрів при умові - 1 людина на 10 квадратних метрів.

Читайте також

На початок