Руслан Маліновський оформив "гол+пас" у першому матчі "Аталанти" в 2022 році: відео AP

Перші результативні дії українця у 2022 році.

Півзахисник збірної України Руслан Маліновський відзначився двома результативними діями за "Аталанту" у матчі чемпіонату Італії проти "Удінезе". Український футболіст віддав асист, а потім ще й став автором забитого голу.

Маліновський вийшов у стартовому складі "Аталанти" на матч проти "Удінезе". Цей матч став для команди українця першим у 2022 році: востаннє "бергамаски" виходили на гру ще 21 грудня проти "Дженоа" Андрія Шевченка, у якому зіграли внічию 0:0, у той час, як гру проти "Торіно" у чемпіонаті, яка мала відбутися 6 січня, було перенесено.

Для українського футболіста це був другий поспіль матч в основному складі "Аталанти". І проти "Удінезе" Маліновський відзначився одразу кількома результативними діями.

Як зіграв Руслан Маліновський?

"Аталанта" провела надрезультативний перший тайм у матчі проти "Удінезе". Уже у першому таймі "бергамаски" забили три м'ячі у ворота суперника.

У двох із трьох м'ячів безпосередню участь взяв Маліновський. За рахунку 1:0 28-річний півзахисник віддав асист на форварда Луїса Мурієля, який, протягнувши м'яча уперед, збільшив перевагу "Аталанти" до двох м'ячів

• Відео асисту Маліновського за "Аталанту"

А наприкінці першого тайма Маліновський вже сам відзначився у воротах "Удінезе". Захист "чорно-білих" заблокував удар Мартена Де Роона, однак м'яч відлетів до українця, який, обробивши м'яча, влучно пробив по воротам.

• Відео голу Маліновського у матчі "Удінезе" - "Аталанта"

Загалом проти "Удінезе" Маліновський провів на полі увесь матч. А "Аталанта" здобула перемогу з рахунком 6:2.

Що означає "гол+пас" для Маліновського?

• Восьма результативна дія Маліновського у сезоні 2021/22 за "Аталанту". На його рахунку шість голів та два асисти.
  • Завдяки результативним діям Маліновського "Аталанта" перемогла і продовжує йти на четвертому місці в чемпіонаті Італії - 41 очко після 20 матчів.

Як грає Руслан Маліновський за "Аталанту"

• Виходив на поле в 23-х матчах в усіх турнірах (16 - зі старту) у сезоні 2021/22.
  • У чемпіонаті Італії Маліновський забив п'ять голів і віддав один асист. Ще один гол українець оформив у Лізі чемпіонів.
  • Загалом на рахунку Маліновського 25 голів та 19 асистів за менш, ніж три сезони у складі "Аталанти". Для цього йому знадобилося 110 матчів.
ТенісОлімпіада-2022ФутболЗимовий спортБоксКомандні види спортуШахиЛегка атлетикаБаскетболВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейДзюдоЛіга чемпіонівУсик - ДжошуаЧС-2022 з футболу