"Дженоа" Шевченко відібрала очки в "Аталанти" Маліновського: відео

"Дженоа" Шевченко відібрала очки в "Аталанти" Маліновського: відео

"Дженоа" Шевченко відібрала очки в "Аталанти" Маліновського: відео

Перший матч між командою Шевченка та Маліновським у чемпіонаті Італії.

У рамках чемпіонату Італії відбувся матч між "Дженоа" та "Аталантою" - це перше "українське дербі" між тренером Андрієм Шевченком (працює з "Дженоа") та футболістом Русланом Маліновським (грає за "Аталанту"). Раніше Маліновський упродовж п'яти років працював під керівництвом Шевченка у збірній України, став ключовим гравцем команди Шевченка.

Руслан вийшов у стартовому складі на матч проти "Дженоа", а його "Аталанта" вважалася беззаперечним фаворитом - команда йде у топ-4 чемпіонату, натомість "Дженоа" - в зоні вильоту. А в останньому матчі між командами Маліновський оформив "гол+пас" за "Аталанту".

Утім, у цьому матчі Руслан не зміг повторити такої результативності. Його команда значно більше атакувала і пробивала, сам українець наніс кілька ударів, але вони були неточними.

Завданням "Дженоа" - був захист і намагання не пропустити. За усю гру команда Андрія Шевченка нанесла 1 удар в сторону воріт суперника (не в ствір), тоді як "Аталанта" - 17. Але забити нікому не вдалося - 0:0.

Маліновського замінили на 65-й хвилині, за останні хвилини "Аталанті" не вдалося вирвати перемогу.

Ця нічия перервала серію "Дженоа" Шевченка з чотирьох поспіль поразок у чемпіонаті та дозволила українському тренеру набрати лише друге очко в таблицю з "Дженоа".

Відео матчу "Дженоа" - "Аталанта"

Як відреагував на цей результат Шевченко

"Ми мали продемонструвати характер. Ми чудово відреагували. Ця команда хоче битися, у неї є серце. Це очко дає нам надію. Команда дала важливі відповіді. Вона билася, вона зробила все, що могла. Це для мене важливіше, за красиву гру. Я нарешті посміхаюся? Так, я можу повернутися до родини з посмішкою напередодні Різдва. Роботи багато, але цей матч був дуже важливим", - сказав Шевченко.

Що означає ця нічия для Шевченка і "Дженоа"

  • Це сьомий матч під керівництвом українця в чемпіонаті Італії - друга нічия (п'ять поразок). "Дженоа" лише вдруге в чемпіонаті не пропустила під керівництвом Шевченка, перервана серія з чотирьох поразок поспіль.
  • "Аталанта" лише вдруге в сезоні не змогла забити гол за матч (також матч другого туру проти "Болоньї").
  • "Дженоа" закінчила перше коло чемпіонату в зоні вильоту - 11 очок після 19-ти матчів.

Вибір редакції

На початок