Різдво на телеканалі UA: КУЛЬТУРА: що подивитися у святкові дні

Різдво на телеканалі UA: КУЛЬТУРА: що подивитися у святкові дні

Різдво на телеканалі UA: КУЛЬТУРА: що подивитися у святкові дні
Суспільне

На різдвяні свята суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА покаже музичні концерти "Територія Різдва. Зимова містерія", "Спаси мене, пісне!" та шоу "Адель — наживо в Лондоні". Також транслюватимуться різдвяні фільми та серіал "Преса".

Про це повідомляє Суспільне.

Концерти на Різдво

"Територія Різдва. Зимова містерія" — мистецький проєкт засновниці Мистецької агенції "Територія А" Анжеліки Рудницької.

На телеканалі UA: КУЛЬТУРА покажуть мистецький проєкт "Територія Різдва. Зимова містерія"
На телеканалі UA: КУЛЬТУРА покажуть мистецький проєкт "Територія Різдва. Зимова містерія". Суспільне

Звучатимуть традиційні колядки та щедрівки у виконанні українських зірок та симфонічного оркестру. "Родзинка" проєкту — анімація художніх полотен "Український всесвіт" Рудницької, що побували на виставках десятків країн світу й ожили у зимовій містерії.

Концерт можна буде подивитися 6 січня о 19:00 на UA: КУЛЬТУРА.

"Спаси мене, пісне!" — концертна програма українського поета-пісняра, народного артиста та заслуженого діяча мистецтв України Вадима Крищенка. Серед його пісень — "Родина", "Хай щастить вам, люди добрі", "Молитва".

Програму можна буде подивитися 7 січня о 19:00 на UA: КУЛЬТУРА.

Шоу "Адель — наживо в Лондоні" — це поєднання формату концерту та інтерв'ю. Крім вокалу співачки глядачі почують її відповіді на питання телеведучого Грема Нортона.

Шоу можна буде подивитися 9 січня о 22:50 на UA: КУЛЬТУРА.

Фільми на Різдво

"Троянда на Різдво"

У центрі історії — донька американського флориста, яка дуже хоче виправдати сподівання батька і продовжити родинну справу. Драматичні події змушують молоду флористку зіткнутися з проблемами віч-на-віч. Головною перепоною на шляху до успіху для неї стає привабливий і надзвичайно вимогливий юнак.

Фільм можна буде подивитися 7 січня о 17:20 на UA: КУЛЬТУРА.

"Ласкаво просимо на Різдво"

У центрі сюжету — менеджерка з туризму Медісон Лейн отримує завдання знайти місце для нового лижного курорту. Поки вона планує порекомендувати розмістити курорт в Маунтін-Парк, начальник відправляє її в містечко під назвою Різдво для розгляду їхньої пропозиції. Перебуваючи там, Медісон переймається духом Різдва, який пронизує все місто. Виникає питання, чи підходить Різдво для побудови лижного курорту, або ж краще зберегти чарівність і традиції містечка.

Фільм можна буде подивитися 7 січня о 22:20 на UA: КУЛЬТУРА

"Преса" (BBC)

Це 6-серійний серіал. За сюжетом, англійські газети "The Herald" та "The Post" жорстоко конкурують між собою. Цей серіал про сучасну газетну індустрію занурить глядачів в особисте і професійне життя людей, які створюють новини.

Фільм можна буде подивитися з 8 по 9 січня о 18:10 на UA: КУЛЬТУРА

Що відомо

  • У Різдвяний Святвечір та на Різдво суспільні телеканали UA: ПЕРШИЙ, UA: КУЛЬТУРА, UA: КРИМ та всі регіональні канали Суспільного мовника транслюватимуть різдвяні літургії. Глядачі зможуть побачити богослужіння Православної церкви України та Української греко-католицької церкви.
На початок