Одинадцятирічний хлопець зі Знам’янки травмувався через вибух петарди

Одинадцятирічний хлопець зі Знам’янки травмувався через вибух петарди

Оновлено
Одинадцятирічний хлопець зі Знам’янки травмувався через вибух петарди
pixabay

Одинадцятирічний хлопець зі Знам’янки Кіровоградської області травмувався через вибух петарди. Нині він лікується в обласній дитячій лікарні в Кропивницькому, розповів Суспільному завідувач травма-ортопедичного відділення Микола Пристайко.

У хлопця – вибухові травми руки, розповів лікар: "Стан – середньої-тяжкості: на першому та другому пальці правої руки на м’яких тканинах нігтьових фаланг – три рани. Якщо все буде добре, рани будуть заживати, не запалюватимуться, днів пять-сім під спостереженням, а далі будуть дома перев’язуватись. І якщо все буде добре, пальці відновляться через два-три тижні".

Першу медичну допомогу хлопець отримав у Знам’янці: там наклали асептичні пов’язки і направили в дитячу обласну лікарню.

Хлопець розповів лікарю: він йшов вулицею, знайшов петарду, підняв її з землі і вона в нього у руках вибухнула.

Батьки хлопця відмовилися спілкуватись зі знімальною групою Суспільного.

Лікар каже, це перша травма через піротехніку, яка сталась цієї зими.

Читайте також: Як безпечно запустити салют, чому це стрес для тварин та чи потрібно їх запускати, коли в Україні війна?

Людям до 18 років заборонено купувати та користуватись піротехнічними виробами, розповів Суспільному начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Кропивницької міськради Сергій Коваленко.

Піротехніку дозволено використовувати на відстані не менше ста метрів від житлових приміщень. Якщо вироби не спрацювали, не рекомендується протягом 10-15 хвилин підходити до виробу. Петарди не можна класти в карман, терти та підігрівати, сказав Коваленко.

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері та Телеграм

На початок