Під Львівською ОДА протестували працівники Бродівського лісництва

Під Львівською ОДА протестували працівники Бродівського лісництва

Доповнено
Під Львівською ОДА протестували працівники Бродівського лісництва
Суспільне Львів

Працівники Бродівського лісового господарства проти звільнення директора підприємства Ореста Ониськіва. У вівторок, 4 січня, люди вийшли на акцію протесту до ЛОДА. Акція розпочалася близько 10 години ранку.

Із собою люди принесли плакати із вимогами. За словами правоохоронців, які працювали на місці, на акцію протесту вийшли близько 200 людей.

"Він (Орест Ониськів, — ред.) відстоює підприємство і мабуть виникла думка його прибрати. Це перший етап приєднання нашого підприємства до Золочівського лісгоспу. Але підприємство не порівняти з Золочівським лісгоспом. Воно набагато краще працює і у фінансовому стані вище. До нас надіслали аудит, сказано, що він проводився на замовлення начальника управління Дейнеки. Ознайомитися мені не дали..копію звіту я не отримав", — каже учасник протесту, головний лісничий Бродівського лісгоспу Олег Потьомкін.

Під Львівською ОДА протестували працівники Бродівського лісництва
Під Львівською ОДА протестували працівники Бродівського лісництва. Суспільне Львів

Звільнений керівник Бродівського лісгоспу Орест Ониськів каже, що у березні він разом із трудовим колективом був незгодний з тим, аби Бродівський лісгосп приєднали до Золочівського.

"З того часу здійснюється тиск — проводяться перевірки виключно в Бродівському лісгоспі. Маємо фактично замовні висновки аудитів – на основі яких і було подано наказ про звільнення. Бродівський лісгосп значно потужніший, ніж Золочівський. Можна різні показники називати, наприклад, об’єм реалізації. У цьому році ми маємо майже 230 мільйонів реалізації", — каже звільнений керівник Бродівського лісового господарства Орест Ониськів.

Приблизно через 30 хвилин після початку акції представники Бродівського лісгоспу пішли на зустріч у Львівську обласну державну адміністрацію. Там були депутати, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Бучко, керівник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека. Представники лісгоспу передали звернення, де вимагають скасувати звільнення директора.

Під Львівської ОДА протестували працівники Бродівського лісництва
Зустріч лісівників та влади. Суспільне Львів

"Є наказ, керівник підприємства прийняв. Такий наказ керується певними нормативними актами. Є правова процедура звернення до суду, якшо вважаєте, шо це не так", — каже заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Керівник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека сказав, що під час аудиту виявили порушення.

"Лісовідновлення останні 2 роки проводиться на площі 20-30 % — це є незадовільний стан. За результатами аудиту висновки щодо якого були направлені ще у вересні – не зробив належних висновків (директор, — ред.). І не забезпечував усунення виконання порушень. І жодним чином не притягнув до відповідальності жодної людини, яка допустила порушення", — каже Анатолій Дейнека.

Під Львівською ОДА протестували працівники Бродівського лісництва
Під Львівською ОДА протестували працівники Бродівського лісництва. Суспільне Львів

Скасувати рішення про звільнення може суд. Відтак, поки виконувати обов’язки керівника підприємства буде один із працівників Бродівського лісгоспу, повідомив Анатолій Дейнека. А звільненому Оресту Ониськіву знайдуть роботу на підприємстві. Також Анатолій Дейнека заперечив, що Бродівський лісгосп мали об’єднати із Золочівським. Про це керівник управління повідомив протестувальникам.

Як розповів звільнений керівник Бродівського лісгоспу Орест Ониськів – він буде йти до суду. Працівники лісгоспу повідомили, що акції протесту будуть продовжувати і надалі.

Читайте також: "Вимагаємо не звільняти директора": на Львівщині працівники лісгоспу перекривали дорогу Київ-Чоп

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону

Вибір редакції

На початок