Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук, підозрюваний у державній зраді, заявив, що Швейцарія анулювала навчальну візу для його доньки.
Про це він сказав в інтерв'ю заблокованому телеканалу UkrLive.
Нардеп розповів, що його донька Дарина, яка є похресницею президента Росії Володимира Путіна, закінчила школу в Києві та вступила до Женевського університету. За його словами, вона отримала навчальну візу і на початку вересня 2021 року мала їхати на навчання. Але, як стверджує політик, за два дні до від'їзду доньці повідомили про анулювання візи.
"Західний світ і тут проявився. Так, я виступаю проти зовнішнього управління, зовнішнього управління США та Заходу. І виступатиму", — заявив Медведчук.
Він також розповів, що коли проти нього запровадили санкції, йому нібито пропонували на деякий час залишити країну, а після вручення йому підозри у держзраді — піти з політики в обмін на припинення кримінальних проваджень.
Що відомо
- 17 грудня Київський апеляційний суд відмовився скасувати запобіжний захід у вигляді домашнього арешту голові політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктору Медведчуку.
- 12 жовтня Печерський райсуд за результатами засідання у справі про держзраду відправив Медведчука під домашній арешт. Офіс генпрокурора заявив, що готує апеляцію з вимогою обрати суворіший запобіжний захід.
- 11 жовтня йому вручили клопотання про тримання під вартою у межах досудового розслідування. Арешт має продовжитися до 19 листопада цього року.
- 8 жовтня Віктору Медведчуку оголосили підозру у державній зраді та сприянні діяльності терористичної організації. Ідеться про справу щодо зриву постачання вугілля в Україні з Південно-Африканської республіки та закупівлю вугілля з РФ через окуповані території Донбасу.
Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!