П'ять нокдаунів і зупинка бою. Як українець Вихрист переміг у першому поєдинку 2022 року: відео

П'ять нокдаунів і зупинка бою. Як українець Вихрист переміг у першому поєдинку 2022 року: відео

П'ять нокдаунів і зупинка бою. Як українець Вихрист переміг у першому поєдинку 2022 року: відео
Віктор Вихрист, фото: FN

Українець одним із перших бився у 2022 році і здобув швидку перемогу.

Першим вечором боксу у 2022 році став боксерський вечір, організований Fox Sports. Головною подією вечору був бій між 42-річним Луїсом Ортісом та Чарльзом Мартіном - колишнім чемпіоном світу у важкій вазі.

В андеркарді боксерського вечору Fox Sports мав битися і українець. Віктор Вихрист проводив другий бій у США. І саме поєдинок за його участі мав стати першим у світі у 2022 році.

Суперником Вихриста був грузинський боксер Яго Кіладзе, який провів 33 поєдинки на професійному рингу (27 перемог). Для самого ж українця це був дев'ятий бій, у попередніх восьми він здобував перемоги.

Бій Вихриста та Кіладзе мав тривати вісім раундів. Але був закінчений достроково ще у другому, а упродовж поєдинку було зафіксовано аж п'ять нокдаунів.

Що сталося у бою Вихрист - Кіладзе?

Бій між Вихристом та Кіладзе став досить активним. Уже в першому раунді Вихрист двічі відправив Кіладзе у нокдаун, хоча й сам опинився на рингу та встиг піднятися до рахунку "десять".

У другому раунді Вихрист та Кіладзе обмінялися нокдаунами. Причому українець відправив у нокдаун суперника на 1:44 хвилині другого раунду.

Кіладзе підвівся на ноги на рахунку п'ять і повідомив рефері, що готовий продовжувати бій. Однак той натомість вирішив достроково його зупинити.

Грузинський боксер виявився незадоволений рішенням рефері. І навіть вдарив його.

Рішення рефері означає, що Вихрист здобув перемогу технічним нокаутом. Вона стала для нього дев'ятою у кар'єрі.

Хто такий Віктор Вихрист

  • 29-річний боксер, що народився у Світловодську в Кіровоградській області та виступає в надважкій вазі (91+ кг). На профі-рингу він узяв собі псевдонім "Фауст".
  • Чемпіон Європи (2017) і переможець Європейських ігор (2019). Під час аматорської кар'єри виступав за команду "Українські отамани" й брав участь у Світовій серії боксу (WSB).
  • На професійному рингу українець провів дев'ять поєдинків і в усіх здобув перемогу. При цьому сім боїв завершились достроково нокаутом.
  • Інтереси Вихриста на міжнародному рівні представляє німецька компанія EC Boxpromotion і промоутер Ерол Цейлан.
На початок