"Совість досі гризе". Каратист Станіслав Горуна попросив пробачення в тренера

"Совість досі гризе". Каратист Станіслав Горуна попросив пробачення в тренера

Ексклюзивно
"Совість досі гризе". Каратист Станіслав Горуна попросив пробачення в тренера Роздягалка

В інтерв'ю рубриці Press Start Youtube-каналу "Суспільне спорт" капітан національної збірної з карате Станіслав Горуна відверто розповів дитячі історії, анекдоти про Чака Норріса й те, про що шкодує перед тренером.

Чемпіон Європейських ігор на запитання, про що шкодує, пригадав пропущені через лінь тренування і щиро розкаявся перед тренером.

"Зараз я стараюся пояснювати причину відсутності або неможливості потрапляння на тренування. Але раніше були різні моменти... я себе так потім картав. Банально лінь було.

Просто якщо мій тренер зараз дивиться це відео, знайте, Антоне Володимировичу: совість мене досі гризе за ті ще пропущені тренування", – звернувся до наставника каратист.

Також Станіслав пригадав свій найпровальніший виступ у кар'єрі, дитячу крадіжку і не впізнав за фото топтенісистку України Даяну Ястремську. А бонусом для глядачів стали анекдоти про кумира Горуни Чака Норріса.

Нагадаємо, відео рубрики Press Start публікуватимуться щочетверга. Першою гостею стала олімпійська чемпіонка з фехтування Ольга Харлан, яка вразила своїм почуттям гумору й веселими історіями про Павла Зіброва та потрапляння до "алкорейтингу".

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТенісГімнастика