В Україні перевірять постачання озброєння та продуктів харчування до ЗСУ за 5 років — Данілов

В Україні перевірять постачання озброєння та продуктів харчування до ЗСУ за 5 років — Данілов

В Україні перевірять постачання озброєння та продуктів харчування до ЗСУ за 5 років — Данілов
Секретар РНБО Олексій Данілов. Фото: УНІАН

Рада національної безпеки і оборони ухвалила рішення доручити Кабміну створити міжвідомчу робочу групу з перевірки постачання озброєння та продуктів харчування в українське військо в період з 01.01.2017 по 31.12.2021. Про це за підсумками засідання РНБО повідомив секретар РНБО Олексій Данілов.

“Тобто за всі 5 років які були постачання комісія має з'ясувати”, —сказав Данілов у четвер, 30 грудня.

Як стало відомо раніше, 2021 року у міжнародному рейтингу армій Global Firepower 2021 ЗСУ вперше посіли 25 місце з-поміж 140 країн світу. Серед країн Європи — за потужністю українська армія сьома після Франції, Великої Британії, Італії, Німеччини, Іспанії та Польщі. За даними рейтингу, чисельність активного складу ЗСУ — 255 тисяч військових і 900 тисяч — у резерві.

Що відомо

  • Президент Володимир Зеленський затвердив на 2022 рік терміни звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу. Про це йдеться в указі №687/2021, оприлюдненому на сайті голови держави.
  • 17 грудня набув чинності наказ Міністерства оборони, згідно з яким жінки низки професій повинні будуть стати на військовий облік. Загалом у наказі представлені спеціальності від сфери громадського харчування до видавництва та поліграфії. У переліку є такі професії, як програмісти, лікарі, юристи, журналісти, музиканти, соціальні працівники, бухгалтери, співробітники ресторанів і готелів тощо. Граничний вік перебування в запасі та у військовому резерві — 60 років.

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок