Львівського противника вакцинації Остапа Стахіва випустили з психіатричної лікарні

Львівського противника вакцинації Остапа Стахіва випустили з психіатричної лікарні

Львівського противника вакцинації Остапа Стахіва випустили з психіатричної лікарні
Скриншот з відео

36-річного антивакцинатора Остапа Стахіва, якого підозрюють у підготовці до повалення конституційного ладу, випустили із психіатричної лікарні.

Цю інформацію у коментарі Суспільному повідомив речник прокуратури Львівщини Данило Антощак.

У Стахіва закінчився термін судово-психіатричної експертизи. Він тривав 30 днів.

"Наразі до нас офіційно висновок експертизи не надходив. Фактично, ця експертиза сьогодні лише закінчилася", — сказав Данило Антощак.

Нагадаємо, 30 листопада у Галицькому суді Львова задовільнили клопотання слідчого СБУ про призначення стаціонарної судово-психіатричної експертизи антивакцинатору Остапу Стахіву у Львівській обласній психіатричній лікарні. А 1 грудня його випустили із СІЗО під заставу майже мільйон гривень.

Що відомо

  • 16 листопада, в квартирі Стахіва працівники СБУ провели обшук та вручили підозру. Згодом у СБУ повідомили, що оголосили підозру лідеру антивакцинаторів за плани повалити конституційний лад. За попередньою інформацією, дії угруповування координували російські куратори..
  • 17 листопада суд не обрав Стахіву міру запобіжного заходу. Він не з’явився до зали суду, а його інтереси представляли адвокати. За їхніми словами, він перебував на лікуванні.
  • 18 листопада у Львові обрали запобіжний захід для антивакцинатора Остапа Стахіва – це тримання під вартою строком на 60 діб із можливістю внесення застави у розмірі 998 тисяч 800 гривень. На таке рішення Стахів подав апеляцію.
  • 24 листопада, Львівський апеляційний суд залишив без змін рішення Галицького районного суду щодо міри запобіжного заходу для антивакцинатора Остапа Стахіва. Відтак він мав провести 60 діб під вартою. З-під варти Остапа Стахіва могли звільнити за умови внесення застави у розмірі майже мільйон гривень

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону

Вибір редакції

На початок