Вантажівкам тимчасово заборонили в'їзд у Кропивницький

Вантажівкам тимчасово заборонили в'їзд у Кропивницький

Оновлено
Вантажівкам тимчасово заборонили в'їзд у Кропивницький
www.1zoom

Вантажівкам знову дозволили заїжджати в Кропивницький. Заборона діяла від учора до 07:00 29 грудня. Про це сказав начальник міського відділу з питань надзвичайних ситуацій Сергій Коваленко.

За його словами, нині магістральні шляхи розчистили, тому вантажівкам дозволили в’їзд без обмежень у часі. Напередодні в місті випало 30 сантиметрів снігу.

"Тимчасове обмеження для вантажівок ввели з 13:00 до 07:00. Це дало можливість розчистити дороги Кропивницького. На 30 грудня Гідрометцентр передає сонячну погоду, тому більше такі обмеження вводити не будемо".

Через сильний снігопад вантажівкам тимчасово заборонили в'їзд у Кропивницький. Відповідне рішення ухвалили на засіданні міської комісії з питань з техногенної безпеки і надзвичайних ситуацій.

В'їзд заборонили на дорогах:

  • Н-14 (в'їзд з боку міста Миколаїв та Олександрівки);
  • Н-23 (в'їзд з боку міста Кривий Ріг);
  • М-30 (в'їзд з боку Знам'янки та Умані);
  • Т-1221 (в'їзд з боку села Рівне).

Заборона діє з 13:00 28 грудня. Заступник міського голови Кропивницького Олександр Вергун сказав, що після нічної розчистки, вантажівкам дозволять заїжджати на розвантаження. Це контролюють пости патрульної поліції, які розташовані на всіх виїздах з міста.

Читайте також

На початок