Ліга Європи. Шахтар на порожньому стадіоні в Німеччині переміг Вольсбург

Ліга Європи. Шахтар на порожньому стадіоні в Німеччині переміг Вольсбург FC Shakhtar

У рамках 1/8 фіналу Ліги Європи підопічні Луїша Каштру здобули важливу перемогу 1:2 над німецьким Вольсбургом. Матч запам'ятався двома незабитими пенальті.

Суперники через небезпеку поширення коронавіусу грали на порожній Фольксваген-арені.

Німці зі стартового свистка заволоділи ініціативою, але їхнього запалу вистачило ненадовго. Вже на 17 хвилині Жуніор Мораес випередив захисника "вовків" і головою переправив м'яч у сітку воріт. 0:1.

За п'ять хвилин на Вольсбург очікувало нове випробування: у своєму штрафному Максіміліан Арнольд зіграв рукою, і арбітр після перегляду VAR вказав на 11-метрову позначку. Але півзахисник Шахтаря Віктор Коваленко не реалізував нагоду і влучив просто в руки голкіперу.

Дзеркальним розвиток подій виявився наприкінці першого тайму: знову ж таки за гру рукою пенальті вже у ворота Шахтаря "привіз" Микола Матвієнко. Та нападник німців Ваутер Верхгорст за влучністю не поступився Коваленкові й із 11 метрів пробив значно вище воріт.

Одразу після перерви Вольсбург таки зумів відновити паритет: Джон Брукс після подачі кутового точно пробив повз Пятова, 1:1. Долю протистояння вирішив штрафний, який до свого пасиву записав все той же Брукс. Подачу Алана Патріка завершив Маркос Антоніо, який добив м'яч у порожні ворота суперника. 1:2, і Шахтар суттєво наблизився до чвертьфіналу Ліги Європи.

Матч-відповідь у Харкові відбудеться 19 березня, ймовірно, також без глядачів.

Як відомо, на попередній стадії Шахтар за сумою матчів переміг португальську Бенфіку та пробився до 1/8 фіналу Ліги Європи.