У будинку знам'янської зоозахисниці сталося задимлення. Загинули 40 тварин

У будинку знам'янської зоозахисниці сталося задимлення. Загинули 40 тварин

У будинку знам'янської зоозахисниці сталося задимлення. Загинули 40 тварин
Богдана Стоян

У будинку знам'янської зоозахисниці Богдани Стоян, в якому вона лікує та доглядає собак та котів, сталося задимлення. Через це загинули 40 тварин, розповіла Суспільному жінка.

За словами Богдани, 25 грудня вона та інші зоозахисники до 16:00 годували тварин. Близько 17:00 перестали працювати камери відеоспостереження. Наступного дня вранці, жінка побачила задимлення та викликала пожежників.

"Дім глиняний та старий, просідає. Груба Домашня пічка на дровах або вугіллі, зазвичай використовується для опалення житла.відійшла від стіни, десь залетіла іскра у вольєр і все почало тліти: вольєри, проводка. Вогню не було. Тварини, що були у хаті – вчаділи. Це ті тварини, які були на стерилізації, яких нам підкинули", – розповіла жінка.

Врятувати з будинку вдалося одну кішку. Нині вона на перетримці, неушкоджена та здорова, сказала жінка. Вціліли 12 тварин, які були на вулиці.

Богдана Стоян допомагає собакам та котам десять років. Для них орендувала приміщення, де лікувала та доглядала тварин, там же їх стерилізували запрошені ветеринари. Тварин жінці підкидали у двір, приносили у мішках та коробках.

"Це моя трагедія", – каже жінка. "Я п'ю заспокійливі і нічого не їм. Відчуваю за собою провину. Мені хотілось би достукатися до людей, які викидають кішку та думають – її підберуть у хороші руки. У мене були хороші руки. Всі тварини були нагодовані, спали на килимах та подушках, але сталося це".

Нині шукають нове приміщення, де можна доглядати за тваринами. "Це має бути мінімум за 200 метрів від житлових будинків".

Читайте також

Вибір редакції

На початок