Закінчити ремонт не встигли. Рух мостом у селищі Знам'янка Друга не відкриють до кінця року

Закінчити ремонт не встигли. Рух мостом у селищі Знам'янка Друга не відкриють до кінця року

Закінчити ремонт не встигли. Рух мостом у селищі Знам'янка Друга не відкриють до кінця року
Суспільне Кропивницький

Рух мостом у селищі Знам'янка Друга, на трасі міжнародного значення Стрий-Ізварине, не відкриють до кінця року, як планували. Не встигли закінчити ремонт через дощову осінь, розповів Суспільному заступник керівника служби автомобільних доріг Олег Нагула. Коли доремонтують?

Траса Стрий-Ізварине – найдовша в Україні. Її протяжність майже 1400 кілометрів, сполучає схід і захід країни.

Працівники підрядної організації "Мостобудівельний загін 112" повністю розібрали старий міст та зводять новий. Старий шляхопровід був протяжністю 54 метри. Новий буде 214 метрів, збудований з бетонних прогонів.

Ширина мосту буде вісім метрів, з обох сторін облаштують тротуари для пішоходів завширшки майже два метри кожен. На реконструкцію виділили 175 мільйонів гривень з державного бюджету, розповів Олег Нагула.

Відкрити рух мостом планують наприкінці весни наступного року.

Як об'їхати

Поки ремонтують міст, для водіїв розробили дві схеми об’їзду: для вантажівок – через селище Олександрівка, для легкових автомобілів – через село Богданівка.

Міст зна
САД у Кіровоградській області
Читайте також: У Богданівці Кропивницького району місцеві протестували через рух вантажівок. Місцева Вікторія Нікітіна каже: у перший день, коли закрили міст, вантажівки у село їхали одна за одною.

З Кропивницького через Знам’янку Другу їхав Роман Гвамберідзе. "Незручності завжди виникають, коли треба об’їжджати. Це втрата часу і грошей. Зайвих 18 кілометрів – на 70 гривень більше палива".

Що кажуть місцеві

Пішоходів через залізничну дорогу пропускає працівник Укрзалізниці Станіслав Григор’єв. Каже, в день користується ним сотня людей, потягів та електричок їздить півсотні. "Більшість приходять сюди на автобус. Обурюються, бо не встигають на роботу".

Жителька Знам’янки Другої Катерина Андрусяк користується цим переходом з моменту закриття мосту. Каже, рада, що його ремонтують. "З дитинства пам’ятаю, він завжди був аварійний. Дуже багато аварій через це було".

Що відомо

Вибір редакції

На початок