У місті на Тернопільщині прикрасили дерева різдвяними віночками

У місті на Тернопільщині прикрасили дерева різдвяними віночками

У місті на Тернопільщині прикрасили дерева різдвяними віночками
Фото: Збаразький будинок дитячої та юнацької творчості

На вулиці Незалежності в Збаражі прикрасили дерева різдвяними віночками. Їх виготовили з природних матеріалів, розповіла директорка Збаразького будинку творчості Оксана Стельмащук.

За її словами, працювали над прикрасами тиждень:

"Схожі віночки я побачила в місті Берегово на Закарпатті. Мені вони сподобалися і я вирішила запропонувати нашим учням сплести різдвяні віночки та прикрасити ними дерева в місті. Вулиця Незалежності – це найбільш людна вулиця в Збаражі. Раніше ми прикрашали дерева орнаментами з вишиванок. А тепер до Різдва вирішили зробити місто святковішим і виготовили такі віночки. Зробили 24 прикраси та повісили їх на дерева. Робили віночки з виноградної лози та дикого винограду, додали трішки шишок і клубки ниток синього та жовтого кольорів. Використали мінімум штучних прикрас. Допомогли розвішати віночки нам комунальники".

У місті на Тернопільщині прикрасили дерева різдвяними віночками
На вулиці Незалежності в Збаражі прикрасили дерева різдвяними віночками. Фото: Збаразький будинок дитячої та юнацької творчості

Голова лідерів учнівського самоврядування Марія Лагодович каже, що минулого року прикрашали вулицю Незалежності у нашому місті вишиваним орнаментом:

"Цього року ми вирішили оновити прикраси і нам спало на думку, що зимові віночки – це чудовий атрибут Новорічних та Різдвяних свят. У нас був збір учнівського самоврядування "Голосок", де лідери із шкіл Збаража ділились досвідом, а пізніше створювали новорічні віночки. Складно не було. Ми працювали в командах, а робота в гуртах завжди легка, захоплююча та результативна. На нашу думку, ці прикраси піднімають настрій перехожим та додають святкового настрою".

Оксана Стельмащук. каже, акцію провели врамках проєкту "Одягни Збараж у вишиванку" за ініціативи Лідерів учнівського самоврядування "Голосок" спільно з Будинком дитячої та юнацької творчості, учнями та вчителями збаразьких шкіл та школи-інтернату.

Читати також

Читайте нас у Telegram- екстрені новини

Підписуйтеся на Суспільне Тернопіль у Viber

Приєднуйтеся до нас в Instagram

Вибір редакції

На початок