Конфлікт депутатів Львівської районної ради. Що кажуть Горуна і Федун

Конфлікт депутатів Львівської районної ради. Що кажуть Горуна і Федун

Конфлікт депутатів Львівської районної ради. Що кажуть Горуна і Федун
Суспільне Львів

У четвер, 23 грудня, на сесії Львівської районної ради виник конфлікт між депутатом партії "Свобода" Богданом Федуном та депутатом "Самопомочі" Станіславом Горуною. У коментарі Суспільному депутати розповіли, чому виник конфлікт.

Станіслав Горуна каже, що раніше від фракції "Свобода" була ініціатива, аби його позбавили депутатського мандату. Згодом фракція "Європейська Солідарність" звернулася, аби "Самопоміч" відзвітувала – чи позбавили Станіслава Горуну мандату. Це питання із порядку денного було зняти, каже Станіслав Горуна. Згодом між депутатами стався конфлікт.

Станіслав Горуна пояснює, що не знав про те, що звернення ініціювали депутати "Європейської Солідарності" і вирішив, що це зробила "Свобода".

"Я підійшов до Богдана, бо знаю, що він там збирав ветеранів АТО на попередній сесії, коли мене не було...Коли він побачив, що його знімають, почав показово роздувати фарс і провокувати мене. Я сказав, якби він був нормальним чоловіком, то сказав би це все при зустрічі, а не кричав на камеру. І що він себе поводить як сопляк. Він почав на мене кидатися. Я ухилився раз, другий, третій і зрозумів, що треба його нейтралізувати, тому поклав його на підлогу", — каже Станіслав Горуна.

Ось що про це каже депутат від "Свободи" Богдан Федун:

"Він розказує, що я хотів його спровокувати і так далі. Для того була ціла сесія, де ми бачились, і я цього звісно не робив. Він зразу почав мене ображати і, напевне, подумав, що я дійсно підготував це звернення, і коли побачив його в сесійній залі, забоявся його прочитати. Я дуже довго не піддавався на провокації, але будь-який чоловік має відповідати гідно. Не має права ніхто ображати мою гідність".

За словами Богдана Федуна — фракція "Свобода" хотіла, аби Станіслава Горуну позбавили мандату через те, що він підтримав Ярославу Магучіх, яка на Олімпіаді сфотографувалася із спортсменкою-росіянкою. Станіслав Горуна каже, що таке фото спортсменок не має політичного підґрунтя.

Читайте також: Станіслав Горуна - про дебютну Олімпіаду, подальші плани в карате та пост у захист Магучіх

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону

На початок