У Кропивницькому школярку, яку врятували з-під криги, перевели з реанімації у відділення педіатрії

У Кропивницькому школярку, яку врятували з-під криги, перевели з реанімації у відділення педіатрії

У Кропивницькому школярку, яку врятували з-під криги, перевели з реанімації у відділення педіатрії
фото рятувальників

У Кропивницькому школярку, яку напередодні врятували з-під криги, перевели з реанімації до відділення педіатрії дитячої обласної лікарні. Про це Суспільному розповів лікар-анестезіолог Артем Фусарь.

Що відомо: Подія сталась у Кропивницькому 23 грудня о 14:00. До приміщення Гімназії новітніх технологій навчання, що у мікрорайоні Озерна Балка, забігла школярка та повідомила, що під кригу на ставку поблизу провалилась дівчинка. Лікар Костянтин Яриніч, який був у гімназії, побіг до ставка. Знявши одяг, по кризі підповз до дитини та витягнув її з води

За його словами, загальний стан дитини стабілізувався, вона почуває себе добре, самостійно їсть та п’є. "Спазмів периферичних судин, дихальних порушень немає, не лихоманить, кисню не потребує. Дитину перевели до відділення педіатрії, 24 грудня лікарі планують її виписувати".

Директорка гімназії нових технологій навчання Любов Краснова розповіла Суспільному, що 23 грудня о 13:20 у школі закінчився шостий урок. Частина учнів п’ятого класу пішли додому, сім-вісім школярів вирішили пограти в сніжки.

"Аріна Овчаренко вийшла на лід, трохи пройшла по ньому і провалилась. Прибігла дитина і каже: "Любов Степанівна, там дівчинка тоне". В мене якраз у цей час були батьки і Костянтин Володимирович. Ми поки підбігли, він уже роздягнувся і підтягувався до неї. Кинули йому трос, витягнули дитину, слава Богу, дуже швидко. Ми перенесли її в школу, роздягнули, надали домедичну допомогу, ну і звісно, утеплили".

Батьки дитини від коментарів відмовились.

Що відомо

До реанімації дитячої обласної лікарні дитину привезли у стані переохолодження, розповіла чергова лікарка Любов Соколова. "Дитина поступила в тяжкому стані, при свідомості, але мала виражені ознаки переохолодження: холодні ніжки, ручки, тиск підвищений був 141 на 70".

Лікарці дівчинка розповіла, що любить фігурне катання та пішла з друзями на лід: "Дитина розповіла, що вони всі каталися на льоду і вона потрапила у місце, де провалилась".

На початок