Попенко скликає позачергову сесію у Прилуках: чи прийде туди опозиція

Попенко скликає позачергову сесію у Прилуках: чи прийде туди опозиція

Попенко скликає позачергову сесію у Прилуках: чи прийде туди опозиція
ФОТО: Суспільне Чернігів

24 грудня міська голова Прилук Ольга Попенко скликає позачергову сесію міськради. Про це йдеться на офіційному сайті ради, в порядку денному 77 питань. Інформацію Суспільному підтвердив і депутат від фракції "Рідний дім" Артем Рожко.

За його словами, ймовірність того, що представники опозиції прийдуть на сесію, а отже збереться кворум для її проведення, – нульова. Причина – опозицію про проведення сесії попередили за добу і перемовин щодо виходу з політичної кризи з ними досі не вели. Через це комісії і фракції не мали змоги ознайомитися з питаннями порядку денного, серед яких – бюджет громади. Нині Суспільне намагається отримати коментар Ольги Попенко з цього приводу.

Нагадаємо, прилуцькі депутати не можуть зібратися на сесію вже рік. 24 грудня 2020 року секретарем міськради обрали Артема Рожка від "Рідного дому", а вже 30 грудня міський голова Ольга Попенко заветувала це рішення депутатів. На це Артем Рожко подав до суду. Після того, як Ольга Попенко наклала вето на обрання Артема Рожка секретарем міської ради, опозиція подала до суду та відмовилась ходити на засідання. Робота ради відтоді заблокована, а депутатський корпус розділився порівну – 17 на 17. У травні цього року Ольга Попенко направила до Верховної Ради звернення з проханням призначити перевибори міської ради. Зі слів нардепа за 210 округом Бориса Приходька, їх можуть призначити на 27 березня 2022 року.

Читайте також:

Політична криза у Прилуках: коли можуть призначити перевибори

На початок