Уряд підтримав проєкт закону про посилення захисту прав інтелектуальної власності

Уряд підтримав проєкт закону про посилення захисту прав інтелектуальної власності

Уряд підтримав проєкт закону про посилення захисту прав інтелектуальної власності
Урядовий портал

Кабінет міністрів України під час засідання 23 грудня підтримав проєкт закону про посилення захисту прав інтелектуальної власності. Про це повідомляє Суспільне.

Текст законопроєкту, а також супровідна документація опубліковані на сайті Міністерства економіки України.

Метою законопроєкту є імплементація норм Європейського Союзу у сфері у сфері захисту прав інтелектуальної власності. Прийняття такого закону передбачене угодою про асоціацію України з ЄС, а також угодою з Європейським Співтовариством з атомної енергії. Законопроєкт має на меті визначити процедури та засоби захисту прав інтелектуальної власності.

Згідно з пояснювальною запискою до законопроєкту, пропонується внести зміни до низки законів України, які стосуються інтелектуальної власності. Також законопроєкт передбачає імплементацію низки статей Угоди про асоціацію до законодавства України. Зокрема, йдеться про можливість суду витребувати інформацію про походження товарів і послуг, що порушують право інтелектуальної власності. Також запроваджуються відповідні попереджувальні та санкційні механізми, які стосуються недопущення порушення права інтелектуальної власності та покарання за таке порушення. Законопроєкт також регулює механізми захисту права інтелектуальної власності у судовому порядку.

Читайте також

Цифровізація ЖКГ. Уряд створює єдину систему з надання комунальних послуг – Шмигаль

Уряд продовжив заборону на ввезення російських товарів до 2023 року

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок