Цифровізація ЖКГ. Уряд створює єдину систему з надання комунальних послуг – Шмигаль

Цифровізація ЖКГ. Уряд створює єдину систему з надання комунальних послуг – Шмигаль

Цифровізація ЖКГ. Уряд створює єдину систему з надання комунальних послуг – Шмигаль
Фото: УНІАН

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання уряду 23 грудня розповів про плани уряду створити єдину інформаційно-аналітичну систему з надання послуг ЖКГ. Система розробляється в межах політики цифровізації.

Про це прем’єр-міністр розказав під час засідання уряду, повідомляє Суспільне. Він заявив, що в межах впровадження політики цифровізації уряд прийняв рішення створити єдиний інструмент, який би надавав громадянам одразу всі послуги ЖКГ.

"Буде впорядкована між собою робота всіх постачальників комунальних послуг, буде можливість прозорого управління житловим фондом та будинком. Буде можливість онлайн замовлення та оплати комунальних послуг", – заявив Шмигаль.

Така система, за словами прем'єра також має на меті покращити обмін інформацією між громадянами та державою щодо стану системи ЖКГ.

"Громадяни отримають можливість повідомляти про порушення у сфері благоустрою. А держава отримає системні та верифіковані дані про ситуацію в житлово-комунальній сфері", – заявив прем’єр.

Читайте також

Кулеба презентував новий цифровий IT-продукт для українського бізнесу

У "Слузі народу" обговорюють онлайн-голосування в Раді. Інші фракції проти

У "Дії" з’являться сповіщення про перевірку кредитної історії

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок